Hírajánló

Több
Több
2014 márc. 30 14:25 #19909 Írta: Joci
Hírajánló
[off]Hűha, de eltűnt már megint mindenki. Se hírek, se fórumbejegyzések... :([/off]

NVIDIA bejelentések az idei GTC-n (NVLink, Pascal, GTX Titan Z, ...)

AIDA64 v4.3

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
Több
2014 ápr. 27 19:47 #19917 Írta: s3nki
Hírajánló
Szia!

Már nem eladó. Egyelőre a webáruház került előtérbe, később nem tudom mi lesz. A mostani munkám mellett sajnos nincs időm hírekkel, cikkekkel foglalkozni, megfizetni sem tudok senkit, hogy írjon helyettem. Szóval, most áruház, holnap meg ki tudja. A remény hal meg utoljára! ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: cromwell

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2014 dec. 31 01:05 #19968 Írta: cromwell
Hírajánló

s3nki írta: Szia!

Már nem eladó. Egyelőre a webáruház került előtérbe, később nem tudom mi lesz. A mostani munkám mellett sajnos nincs időm hírekkel, cikkekkel foglalkozni, megfizetni sem tudok senkit, hogy írjon helyettem. Szóval, most áruház, holnap meg ki tudja. A remény hal meg utoljára! ;)

Nagyon sajnálom, hogy komoly anyagi erőforrások híján nem tudom támogatni az oldalt, pedig igazán megérdemelné.
Egyébként én a havi egy új hírrel is beérném, de remélem tényleg valaki a hóna alá nyúl az oldalnak, mert igazán megérdemelné,
jé ezt már mondtam! :blush: