Toshiba Satellite C855-S5133 - az átlagos

Több
2013 szept. 17 23:01 #19415 Írta: cromwell
Toshiba Satellite C855-S5133 - az átlagos
Folytatás! Inkább csak magamnak, mert már ki lapozgatna ide?:D

A notebook gondtalanul üzemel, a gyártó honlapján kissé nehézkes bogarászni, de ÉN követtem el a hibát ugyanis rossz modellszámot adtam meg, hiába a fejem már nem káptalan.

Tehát itt nincs gond, aki nem akar vergődni és megelégszik a 4GB adta lehetőségekkel, ő gond nélkül
töltse le a megfelelő modellhez tartozó összes meghajtót és egyesével telepítse őket, nálam a 32 bites
Win 7-es rendszernél hiányzott a Wi-Fi meghajtó, csak a szűrőket lehetett letölteni!
(Ennek még egyszer utánanézek!)

A keresőbe beírt AMD notebook drivers élből a megfelelő oldalra kalauzol és ott kell a legújabb
meghajtót letölteni, nálam a legújabb még béta állapotú driverrel is tökéletesen futott!

Aki nem rest, én sem voltam az!, az összes meghajtót operációs rendszerek szerinti mappákba töltse le.
(Win 7 32 bit, Win 7 64 bit és Win 8 64 bit!)

Egyébként kiválóan együttműködik a Linux disztribúciókkal, én a Sabayon 13.08-as változatával próbáltam.
*A meseszép nem elég cizellált kifejezés a megjelenő Linux képi világának ábrázolásához!
(*Hülye egy mondat!)

A ár/megbízhatóság/minőség triumvirátusában irányadó ez a notebook, afféle Best Buy!
(Best Buy = Előnyös vétel, szinte lopás megvenni!)

Az interneten böngészgetés közben vannak vélemények, hogy egy óra alatt lemerül az aksija, én ezzel nem
szembesültem, nálam filmnézéssel, internetezéssel 3 és fél óránál tovább bírja szuflával.

Persze valami procimelegítő - memóriazabáló szubborzadály játékkal, vagy
szélsőségesebb esetben például a 3 USB portjáról kell tölteni 3 teljesen lemerült eszközt!

Aki még 109 900 forintnál is kevesebbet akar költeni a notebookjára, neki is van egy kedvező ajánlat most
a vizeseknél, 89 900 forintért vehetünk kézbe egy óezüst-fekete Toshiba notebookot, szintén kettős Radeon HD7340+ 7470M videovezérlő megoldással, 500 GB-os háttértárral és nagyjából hasonló körítéssel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!