JVC KD-X50BT

Több
2013 ápr. 11 09:33 #17770 Írta: Addskull
Addskull létrehozta a témát: JVC KD-X50BT
Sajnos nem találtam neki jobb kategóriát(remélem (S3nki) majd áthelyezed, ha úgy gondolod

Azért indítanám ezt mert egyszerűen nem találok normális leírást ehhez az Autórádióhoz, hogy hogyan is lehetne Android telefonnal megfelelően Bluetooth-on keresztül kezelni, vagy akár direktbe USB-n

Amire jutottam
van play áruházban egy "JVC music control" amiben le is írják, hogy közvetlen USB-n keresztül is lehetséges az eszközök használata, hát nekem azon kívül hogy töltötte, a telefont nem tudtam, a fejegységen keresztül használni.
Gondoltam már arra, hogy újabb firmware kellene a JVC KD-X50BT -nek, de erre semmilyen leírást nem találtam.
A JVC hivatalos honlapján csak az újabb szériákat lehetett megtalálni, így még a hozzájuk tartozó rendes leíráshoz sem jutottam hozzá.
Ha valaki rendelkezik ilyen vagy ehhez hasonló eszközzel, az okítson már ki legyen olyan szíves:)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: cutebubi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2013 ápr. 11 20:38 #17802 Írta: Addskull
Válasz: JVC KD-X50BT
úgy látom nem túl nagy az aktivitás...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!