person_outline
Барај

Најнови вести

view_module Пренареждане

Doogee N20 - Трокреветна задна камера, Full HD дисплеј и 8 основно прози за $ 100!

Нашите читатели ги сакаат телефоните Дооге, па затоа сме задоволни што добивме уште една непобедлива понуда ...

access_time 2019 август 21 10: 18

Еве ги летните договори за телефони од Кина!

Започнете со нов телефон? Во најдобро време, време е да ги замените исцрпените мобилни телефони во текот на летото ...

access_time 2019 август 21 09: 10

Само една недела и еве го Banggood 13. роденден

Одлични промоции, игри и сè што се случува на роденден. ...

access_time 2019 август 21 08: 26

Денес дронот „Xiaomi Fimi“ се продава за само 200 долари

Секако помалиот ФИМИ, но понудата е сепак одлична! ...

access_time 2019 август 16 09: 41

Понуди за купони во кина на стоковни куќи - август 13. - 800 на продажба!

Им се извинувам на сите, денес успеавме да реализираме „само“ акција 800. ...

access_time 2019 август 13 23: 58

Понуди за купони во кина на стоковната куќа - август 9

Многу кинески купони за викенд, само за вас, токму сега! ...

access_time 2019 август 09 18: 49

Најжешките август најдобро се занимаваат со телефони од Кина

Најголемите брендови се одликуваат, телефоните Xiaomi OnePlus, OPPO, ASUS и Lenovo на оваа листа. ...

access_time 2019 август 09 13: 03

Го чекавме ова, кул Аугуст Ксиооми долу!

Тие не се релаксираат во Gearbest, ние имаме намалување на цената што само боли глави! ...

access_time 2019 август 09 11: 15

Таблети 8 и 10 инчи за стартување на училиште за дел од домашните цени

Се стигнува на училиште, сега вреди да се купи таблета! ...

access_time 2019 август 09 10: 15

Најдобри зделки

Doogee N20 - Трокреветна задна камера, Full HD дисплеј и 8 основно прози за $ 100!

Doogee N20 - Трокреветна задна камера, целосен HD дисплеј и 8 основно прози за $ 100!

Прочитај повеќе
Еве ги летните договори за телефони од Кина!

Itt има летни телефонски зделки од Кина!

Прочитај повеќе
Денес дронот „Xiaomi Fimi“ се продава за само 200 долари

Ma за само $ 200 беспилотно летало Xiaomi Fimi

Прочитај повеќе
Најжешките август најдобро се занимаваат со телефони од Кина

A најжешките август најмногу се занимаваат со телефони од Кина

Прочитај повеќе
Го чекавме ова, кул Аугуст Ксиооми долу!

ова чекавме ладно опаѓање на август Ксиооми!

Прочитај повеќе
Таблети 8 и 10 инчи за стартување на училиште за дел од домашните цени

8 и 10 инчи таблети за стартување на училиште за дел од домашните цени

Прочитај повеќе

Обиди се: Xiaomi MIJIA Автоматско дистрибутер за сапуни - Нема допир

arrow_forward

Минус 30 степени во багажникот, ние се обидовме на Alfawise Smart Cooler

arrow_forward

Motospeed CK80 механичка тастатура за гејмери ​​љубов

arrow_forward

Се обидовме: BlitzWolf BW-AR182 - слободно да си го цица

arrow_forward

Xiaomi Ми бенд 4 паметен нараквици тест - зема

arrow_forward

Повеќе вести

Понуди за купони во кина на стоковната куќа - август 8

Овој месец е наше прво резиме за купони, а секако не и последно.

360 S7 Роботска правосмукалка - понатаму паметен

Врз основа на спецификацијата, има многу да се спротивстави на најновата правосмукалка Xiaomi, и е поевтина. 360 е прилично интересно име на бренд, ако морав да претпоставам, би го поврзал со 360, што значи целосен круг ...

Беспилотни летала и роботи - Еве прва продажба во август (купони)

Не само што телефоните вреди да порачаат однадвор, гускач е многу поевтин од дома!

Специјалните лето Xiaomi се превчитаа

Големата летна промоција на GearBest Xiaomi сè уште е во тек, а на списокот се додадени нови производи.

Телефонски телефони со Ulefone до 100 $ во денешната зделка

Gearbest најави промоција на брендот Ulefone, каде можеме да купиме многу одлични телефони по поволна цена.

Doogee S90 - Претставување на првиот модуларен телефонски главен телефон во светот

Модуларните телефони, кои можат да бидат обезмастени со повеќе додатоци, имаа голема иднина, но тогаш целата работа почина. Но, не во Дооге!

Кинески стоковни купони купони шеми - јули 29.

И покрај тоа што купоните не се огромни, акцијата 500 сè уште беше таму.

Samsung A80 носи ротирачка камера и цел екран

Samsung го носи својот нов телефон на вниманието на производителите на видео содржини.

Дали Редми Забелешка 8 доаѓа во август?

Гласини и претпоставки може да дојдат без никаква основа, или дури да дојдат во игра.

Oppo го достигна лимитот на своите телефони

Сите производители се залагаат за безрамнина, но досега некако нешта навистина не се разработени.

Не она што го зборуваме, туку извршниот директор на Зеис, 40 на мегапиксел, сè е премногу…

Во последните 1-2 години, мегапикселната војна повторно почна, што, како што знаеме, не води никаде.