person_outline
Барај

На ноември 5, црниот петок во Кина, 11.11!

Преглед на читателите: 0 / 5

Ѕвездата е неактивнаЅвездата е неактивнаЅвездата е неактивнаЅвездата е неактивнаЅвездата е неактивна

Во Кина денот на пеење, ноември 11, односно 11.11 е денот на најтешката акција, но во нашата омилена облека, мојата коса почнува да опаѓа утре.

11.11 gearbest

Ова е најдобро време за оние кои сакаат да купат подарок за Божиќ, бидејќи од една страна, најевтиното нешто е од една страна, а од друга страна сеуште можеме да го нарачаме за Божиќ. Значи стави на панталони, подготви чанти ако ви недостасуваат една година можете да чекате повторно!

На GearBear, подготовките за 11 се веќе во понеделник, односно на петтиот. Со кликнување на врската на крајот на статијата, ќе најдете се, во некоја смисла, каде Coming Soon е поднасловот, промоцијата сè уште не е започнат. Да го разгледаме она што можеме да го очекуваме од ноември 5. и 10. во текот на периодот!

 • 1,000,000,000 купони дожд - Тоа е вистински забава, ние можеме да ги купони секој ден во 9, 13, 17 и 23 на подоцнежен датум, кој може да се купи на нашите купувања подоцна.
  (Совет: ги добивате сите купони што ги знаете само затоа што е до крајот на забава, нема да знаете или нема да ви треба некој од вашите пријатели!)
 • Плаќаат $ 1.11 за производи во вредност од $ 111.11? Тоа е exixst - 111 долар попуст кога ќе купите 11,11 долари, 100 попуст ако купите над $ 199 и добиете $ 50 попуст ако купите над $ 99!
 • Масовно зголемување на пред-нарачката - Плаќаат депозит и купуваат поевтино! Мора да му платите на 5-10 сума за исплата за производот што сакате да го купите подоцна, и ќе добиете попуст во замена за авансот. Најголемата попуст 10 долар однапред ќе биде 992 долари!
 • Проценете пристигнување на 5 денови - Купи и 5 ќе биде вашиот производ во текот на работен ден! Купувањето од француски, шпански, полски и чешки магацини над 88 е попуст од $ 10, и наскоро ќе го направите тоа!
 • Топ-продавач на лов - Лов на производи на реномирани производители! Најдобрите цени на годината за најдобрите работи, но бидете внимателни, опсегот на производи ќе биде многу ограничен!
 • $ 9.99 Секое 3 Теми - За некои производи со попуст, ако изберете 3, нема потреба да трошите повеќе од $ 9,99, а за друга група, производот 3 произволно избран производ не може да биде повеќе од $ 49!
 • Неверојатни Среќни Чанти - Еве прекрасни пакети со пакети! Од $ 1,99 до $ 49,99, можете да одберете пакет за кој знаете за палетата на производи во која сте, но токму тоа, ќе биде откриено кога станува збор за мејлинг. Производите во торшната вреќа пристигнуваат многу поевтино од обичните производи!
 • Топ бренд договор - Најдобрите продавници за TOP производи!
 • 50% OFF Додаток - $ 30 купува за купување $ 3 $ 60 корпа $ 9 $ екстра по ставка веднаш до нарачаниот производ.
 • Купете 1 да добиете 1 бесплатно - Ти плаќаш, ќе добиеш две! Ако купите нешто од тука, можете да изберете подарок за себе.

Еве еден опис на акциите: GearBest 11.11 опис

Еве ги акциите што во моментов се извршуваат: GearBest 11.11 акции ... и кој знае, можеби ќе можете да ми се придружите на GearBest! ;)

мислења

s3nki
0
Цитат - Joke21:
Пробав купони зраци, но дали треба да кликнете / препуштите на тековите или како функционира? Се обидов, но не добив купони.

Здраво овде! Жал ми е, но јас едноставно немав време да видам за што се работи. Имам опис за тоа врз основа на којашто ја напишав оваа вест, но пробав како да добијам забава не успеа.
цитат
Joke21
0
Пробав купони зраци, но дали треба да кликнете / препуштите на тековите или како функционира? Се обидов, но не добив купони.
цитат
Дај коментар!