person_outline
Барај

Нека вашиот момче со камелеон!

Преглед на читателите: 0 / 5

Ѕвездата е неактивнаЅвездата е неактивнаЅвездата е неактивнаЅвездата е неактивнаЅвездата е неактивна

Се разбира, не со едно, туку со ова!

убивајќи хамелеон

Интелигентна камелеонска далечинска управувачка електрична машина - $ 84,99

Ајде да имаме неколку од следниве зборови: паметен камелеон. Океј, па тоа само по себе нема да биде груб, но тоа не може да се мисли на диви примероци, но, исто така, играше од далечина може да се види на сликата погоре. Gearbest го привлече нашето внимание со оваа титула, и со монолози како што се:

  • неверојатно лесен за употреба, совршен за сите возрасти;
  • една од најиновативните и забавни игри;
  • развива креативност и когнитивни способности;
  • висококвалитетни, детски материјали - совршен подарок!

Јас не велам дека се вклучени голем дел од маркетинг, Јас сум во секој случај, полека почнавме да се победи, кога видов дека верно име е, исто така, може да се промени бои, смешен начин, тркалање очите, во прилог за да може да се пука на јазикот на вклучените РК контролер! Па, дали сте навистина вид на светкавите и добро дизајниран оваа игра, ќе scribbler некои мисли за тоа, ние ќе треба на читателот, кој планира да го изненади со далечинско управување gadgets пупка.

Дали си го видел ова?