person_outline
Барај

Плаќаат два, три акција во GearBest, вреди да се провериш!

Преглед на читателите: 0 / 5

Ѕвездата е неактивнаЅвездата е неактивнаЅвездата е неактивнаЅвездата е неактивнаЅвездата е неактивна

Производите исто така може да се менуваат, па можеме да го купиме по супер цени!

Од време на време, GearBest започна такви акции, кои во големиот поет не треба да купуваат три од производот, дури и ако додадеме два евтини кабли на скапи тетратки, на пример. За жал, сè не може да биде поврзано со сè, но вреди да се обиде, бидејќи во крајна линија добивање попуст од 30 од лаптоп не е лошо.

Практични Паметни LED Ноќно Светло Спална соба Индукција Бело US Plug

Се разбира, постојат производи кои вреди да се купуваат повеќе. На пример, LED светилка чувствителна на светлина, која по правило е само 397 форинти, и ако купите три, треба да платите 835 за само три дела. Ова можете да го најдете тука: Паметна LED ноќна светлина Спална соба Индукција светилка

20-LED Безжичен сензор за движење Соларна светилка за ѕид за коридор Ходник Влезот двор - Црна 1pc

Ако барате светилка во градината чувствителна на движење, осветлена на соларна енергија, можете да го направите токму сега, бидејќи можете да ја купите во акција со три дела. Така, цената на светилката е само 1200 форинти. Оваа лампа можете да ја најдете тука: 20-LED безжичен сензор за движење на сончевата светлина

Kodak со голема брзина U3 A1 V30 TF / Micro SD мемориска картичка / 32GB / 64GB / 128GB Поддршка 4K-жолта 64GB
Постојат илјадници други производи, како што се брендот UHS-3, 64 GB мемориска картичка, која може да држи до брзини на снимање на 4K. Познавањето на домашните цени е навистина изненадувачки дека цената на трите дела е 8630 форинти, односно парче форинти на 2876. Мислам дека тоа е навистина бомба цена! Картата можете да ја најдете овде: Kodak со голема брзина U3 A1 V30 TF / Micro SD мемориска картичка

Дефпад L955AT Лаптоп 15.6 инчен Windows 7 Intel Core i7-3687U Quad Core 1.9GHz 8GB RAM 128GB SSD камера - Деним Темно сина

И горенаведениот лаптоп е навистина вистински подарок, бидејќи за 15,6-инчен Full HD резолуција машина со Intel Core i7 процесор, 8 GB RAM и 128 GB SSD масовно складирање, нема пари за NNXX илјади, тоа не се користи воопшто. За да добиете толку евтина цена за вашата машина, само треба да ја ставите во кошницата и да барате два производи со кои може да се поврзете, така што добиваме попуст од 82 проценти од цената на сите три коли. Ќе ти дадам врв!

1. Кликни тука за да го ставите вашиот лаптоп во кошничката: Дефпад L955AT Лаптоп 15.6 инчен 8GB RAM 128GB SSD

2. Кликни тука за да додадете две парчиња во вашата кошничка: USB 3.0 Тип-C до RJ45 Gigabit Ethernet LAN мрежен адаптер

3. Продавницата ќе го одземе 30 процентот од цената на сите три колички.

Забележете дека за нарачки со висока вредност, изберете ја Вашата Приоритетна линија испорака, која ќе пристигне без данок и ДДВ!

Се разбира, не само што овие производи се во акција, постојат стотици други работи што треба да се направат. Мотоцикл и автомобил работи, телефон додатоци, кабли, мала опрема за домаќинството и многу повеќе. Предлагам да кликнете на линкот подолу и да поставите добар пакет за себе!

Пронајдете промотивни ставки тука: GearBest плаќа два, добиваш три акции (движете се надолу по страница и кликнете на погледот повеќе текст за да ги видите сите промотивни производи!)