Lajmet e fundit

view_module Reorder

Marrëveshjet e kuponit të dyqaneve të dyqaneve kineze - Tetor 21.

Lista e parë e kuponëve të javës, kapeni! ...

access_time 2019 Tetor 21 20: 58

Edhe telefonat më të fundit Xiaomi mund të blihen me çmime të shkëlqyera

Shkon nga modelet më të lira deri tek modelet më të shtrenjta, të gjitha në një karrocë për secilin ...

access_time 2019 Tetor 21 18: 35

Certertifikuar nga Ushtria e Papërfytyrueshme - Java e Fokusit të Armatosurve

Seria Ulefone Armor është padyshim një nga më të mirat kur bëhet fjalë për zgjedhjen e telefonave rrip ...

access_time 2019 Tetor 21 15: 32

Xiaomi dëshiron më shumë se 10 për të nxjerrë telefonin e ri 5G vitin e ardhshëm

Planet e guximshme, por ju me siguri e dini se çfarë u duhet njerëzve. ...

access_time 2019 Tetor 21 14: 09

Provoni foto nga anije e re e Meizu

Telefoni arrin në Tetor 23, me zemrën e një Snapdragon 855 SoC. ...

access_time 2019 Tetor 21 13: 52

Tableti i ri Huawei që vjen në foto të vërteta vitin e ardhshëm

Seria e gjashtë do të debutojë në qershor të këtij viti, kështu që e shtata pritet të zbulohet pranverën e ardhshme. ...

access_time 2019 Tetor 21 13: 34

Apple mund të punojë në një unazë të zgjuar

Ne kemi parë diçka të ngjashme, por nëse Apple e bën atë do të jetë mirë! ...

access_time 2019 Tetor 21 13: 23

Kamerat megapixel 108 vijnë me Xiaomi Mi CC9 Pro

Pajisja është përfolur për një kohë, tani ne kemi hapësirë ​​të plotë, e cila është edhe e besueshme! ...

access_time 2019 Tetor 21 13: 13

Marrëveshjet e kuponit të dyqaneve të dyqaneve kineze - Tetor 19.

Ka mbaruar fundjavën, unë mendoj se ju duhet të rrotulloni këtë veprim 920! ...

access_time 2019 Tetor 19 22: 05

Marrëveshjet më të mira

Edhe telefonat më të fundit Xiaomi mund të blihen me çmime të shkëlqyera

tashmë telefonat e fundit Xiaomi janë gjithashtu në dispozicion me çmime të shkëlqyera

Lexo më shumë
Shtë vjeshtë, por jo vetëm shiu, por edhe çmimet e celularëve OnePlus 7

ITT vjeshtë, por jo vetëm shiu, por edhe çmimet e celularëve OnePlus 7

Lexo më shumë
Tableta Chuwi për të gjitha detyrat (të gjitha kuponat në veprim)

Mbaj tableta për të gjitha detyrat (të gjithë kuponat në veprim)

Lexo më shumë
Ka mbërritur versioni global global Redmi Note 8 Pro, i disponueshëm në promovimet e kuponit

arriti versioni global Redmi Note 8 Pro, i disponueshëm në promovimet e kuponit

Lexo më shumë
Ulje çmimi për orët Xiaomi Amazfit

Markdown në orët Xiaomi Amazfit

Lexo më shumë
Themimi i telefonave më të mirë Xiaomi ka rënë

A çmimi më i mirë i telefonave Xiaomi ra

Lexo më shumë

15 është vegël më e mirë kineze nën forumin 5000

arrow_forward

Të gjitha ngjyrat e ylberit - dritë e zgjuar për jashtë!

arrow_forward

Xiaomi MIX Alpha - një nga sytë e mi po qan dhe tjetri është duke qarë - pjesë e mendimit

arrow_forward

Xiaomi Mi 9 Lite ose Xiaomi Mi 9T - Cilin për të blerë?

arrow_forward

Ejani Halloween, jini fytyra më e lezetshme e festave me sende kineze!

arrow_forward

Më shumë lajme

Marrëveshjet e kuponit të dyqaneve të dyqaneve kineze - Tetor 15.

Tashmë jemi në mes të tetorit, kështu që filloni të mendoni për dhuratat e Krishtëlindjes!

Ju mund të merrni një dron konkurrues dhe të përballueshëm nga DJI

DJI është shumë udhëheqës i tregut në tregun e platformës kamera gjysmë profesionale, ne e duam atë, por nuk do të ishte aq e shtrenjtë!

Shtë vjeshtë, por jo vetëm shiu, por edhe çmimet e celularëve OnePlus 7

Gjashtë telefona të ndryshëm OnePlus 7 kanë rënë në çmim, një rënie e vërtetë e çmimeve.

Marrëveshjet e kuponit të dyqaneve të dyqaneve kineze - Tetor 11.

Në grupin tonë në Facebook u bëmë 4000 dhe Kumanët janë në 700. Kalofsh një ditë të mbarë sot!

Marrëveshjet e kuponit të dyqaneve të dyqaneve kineze - Tetor 8.

Sot vetëm lista e veprimit 600 është shtuar në listë, shpresoj se të gjithë do të gjejnë atë që kërkojnë dhe askush nuk do të më shkruajë në Facebook!

Tableta Chuwi për të gjitha detyrat (të gjitha kuponat në veprim)

Tregu i tabletave është shembur pak vitet e fundit, por kjo nuk do të thotë se ato duhet të përdoren.

A do të jetë Xiaomi Cili A3 Pro?

Telefoni i parë i pastër Android Xiaomi ishte jo i popullarizuar jo vetëm për shkak të sistemit operativ, por edhe për shkak të kamerave të tij.

Marrëveshjet e kuponit të dyqaneve të dyqaneve kineze - Tetor 7.

Fundi i Pushimeve të Mëdha Kineze, Sezoni i Posaçëm i Vjeshtës së Sotme!

Aftësitë e telefonit dhe paketimi i madh i baterive 10 i ri i Teclast ...

Ka të re nën diell, inçja e re 10 premton fuqi shpërthyese.

Ka mbërritur versioni global global Redmi Note 8 Pro, i disponueshëm në promovimet e kuponit

Kemi pritur shumë, por pritja ka mbaruar, mund ta vendosim në shportë!

Babagjyshi, apo jo, këtu është kamera e mbikëqyrjes së kafshëve shtëpiake të Xiaomi

Xiaomi prezanton një aparat fotografik të ri për të monitoruar kafshët tona.

Softueri Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet është aktualizuar dhe shtohen karakteristika të reja

Seria Xiaomi Band është jashtëzakonisht e suksesshme, dhe seria 4 po shet mirë, kështu që shumë përdorues do të kënaqen me azhurnimin.