Lajmet e fundit

view_module Reorder

Doogee N20 - Kamera Triple e pasme, Full HD Display dhe 8 Proci kryesore për $ 100!

Lexuesit tanë i duan telefonat Doogee, kështu që jemi të kënaqur që marrim një tjetër ofertë të pamposhtur ...

access_time 2019 Gusht 21 10: 18

Këtu janë marrëveshjet e telefonit veror nga Kina!

Filloni me një telefon të ri? Në kohën më të mirë, është koha të zëvendësoni celularët e varfëruar gjatë verës ...

access_time 2019 Gusht 21 09: 10

Vetëm një javë dhe këtu është Banggood 13. ditëlindje

Promovime të shkëlqyera, lojëra dhe gjithçka që ndodh në një ditëlindje. ...

access_time 2019 Gusht 21 08: 26

Sot, droni Xiaomi Fimi shitet për vetëm 200 dollarë

Sigurisht që FIMI më i vogël, por oferta është akoma e shkëlqyeshme! ...

access_time 2019 Gusht 16 09: 41

Marrëveshjet e kuponit të dyqaneve të dyqaneve kineze - Gusht 13. - 800 në shitje!

Ju kërkoj falje të gjithëve, sot kemi arritur të bëjmë një veprim "vetëm" 800. ...

access_time 2019 Gusht 13 23: 58

Marrëveshjet e kuponit të dyqaneve të dyqaneve kineze - Gusht 9.

Shumë kuponë kinezë për fundjavën, vetëm për ju, vetëm tani! ...

access_time 2019 Gusht 09 18: 49

Gushti më i nxehtë merret me telefonat më të mirë nga Kina

Markat më të mëdha paraqiten, telefonat Xiaomi OnePlus, OPPO, ASUS dhe Lenovo në listë. ...

access_time 2019 Gusht 09 13: 03

Ne po e prisnim këtë, të ftohtë gusht Xiaomi poshtë!

Ata nuk po pushojnë në Gearbest; ...

access_time 2019 Gusht 09 11: 15

Tableta 8 dhe 10 inç për fillimin e shkollës për një pjesë të çmimeve vendase

Gettingshtë duke shkuar në shkollë, tani ia vlen të blini një tabletë! ...

access_time 2019 Gusht 09 10: 15

Marrëveshjet më të mira

Doogee N20 - Kamera Triple e pasme, Full HD Display dhe 8 Proci kryesore për $ 100!

Doogee N20 - Kamera Triple e pasme, Full HD Display dhe 8 Proci kryesore për $ 100!

Lexo më shumë
Këtu janë marrëveshjet e telefonit veror nga Kina!

ITT ka marrëveshje telefonike verore nga Kina!

Lexo më shumë
Sot, droni Xiaomi Fimi shitet për vetëm 200 dollarë

Ma për vetëm $ 200 droni i Xiaomi Fimi

Lexo më shumë
Gushti më i nxehtë merret me telefonat më të mirë nga Kina

A Gushti më i nxehtë merret me telefonat më të mirë nga Kina

Lexo më shumë
Ne po e prisnim këtë, të ftohtë gusht Xiaomi poshtë!

kjo po prisnim uljen e ftohtë të Gusht Xiaomi!

Lexo më shumë
Tableta 8 dhe 10 inç për fillimin e shkollës për një pjesë të çmimeve vendase

8 dhe tableta me inç 10 për fillimin e shkollës për një pjesë të çmimeve vendase

Lexo më shumë

Provoi: Xiaomi MIJIA Dispensues automatik i sapunit - Pa prekje

arrow_forward

Minus 30 gradë në çizme, ne kemi provuar Alfawise Smart Cooler

arrow_forward

Motospeed CK80 tastierë mekanike për lojtarët dashuri

arrow_forward

Ne e provuam atë: BlitzWolf BW-AR182 - pa thith

arrow_forward

Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Test - zgjedh deri

arrow_forward

Më shumë lajme

Marrëveshjet e kuponit të dyqaneve të dyqaneve kineze - Gusht 8.

Ky muaj është përmbledhja jonë e parë e kuponit, dhe sigurisht jo e fundit.

Fshesë me korrent pastrues 360 S7 - më tej i zgjuar

Bazuar në specifikimet, ka shumë për të dalë kundër fshesës më të fundit Xiaomi, dhe është më i lirë. 360 është një emër mjaft interesant i markës, nëse duhej ta merrja me mend, do ta shoqëroja atë me 360, do të thotë një rreth i plotë ...

Drones & Robots - Këtu është Shitja e Parë e Gushtit (Kuponë)

Jo vetëm që telefonat që ia vlen të porositen nga jashtë, një mikrob është shumë më i lirë se shtëpia!

Shitjet e dyqaneve të dyqaneve kineze - korrik 30.

Vetëm promovimet e zakonshme. :)

Specialet verore Xiaomi ngarkohen përsëri

Promovimi i madh i verës Xaromi i GearBest është ende në zhvillim e sipër, dhe produkte të reja janë shtuar në listë.

Telefonat Ulefone deri në $ 100 në marrëveshjen e sotme

Gearbest ka njoftuar promovimin e markës Ulefone, ku mund të blejmë shumë telefona të shkëlqyeshëm me një çmim të volitshëm.

Doogee S90 - Prezantimi i telefonit të parë kryesor në botë modular

Telefonat modularë, të cilët mund të përkulen me më shumë pajisje, patën një të ardhme të madhe, por më pas e gjithë gjë vdiq. Por jo te Doogee!

Shitjet e dyqaneve të dyqaneve kineze - korrik 29.

Edhe pse kuponat nuk janë mbizotërues, aksioni 500 ishte akoma atje.

Samsung A80 sjell një kamera rrotulluese dhe ekran të plotë

Samsung po sjell telefonin e ri në vëmendjen e prodhuesve të përmbajtjeve video.

A është nota Redmi 8 që vjen në gusht?

Thashethemet dhe supozimet mund të vijnë pa ndonjë bazë, apo edhe të hyjnë në lojë.

Oppo ka arritur kufirin e telefonave të saj

Të gjithë prodhuesit përpiqen për framelessness, por deri më tani gjërat nuk kanë punuar me të vërtetë.

Jo ato që themi ne, por CEO i Zeiss, 40 në megapixel, gjithçka është shumë…

Në vitet e fundit 1-2, lufta megapixel ka filluar, e cila, siç e dimë, nuk çon askund.