Në nëntor, 5, e premtja e zezë e Kinës, 11.11!

Lexuesit Rishikimi: 0 / 5

Yll nuk është aktivYll nuk është aktivYll nuk është aktivYll nuk është aktivYll nuk është aktiv

Në Kinë ditën e këndimit, nëntor 11, që është, 11.11 është dita e veprimit më të vështirë, por në veshjet tona të preferuara, flokët fillojnë të bien nesër.

11.11 gearbest

Kjo është koha më e mirë për ata që dëshirojnë të blejnë një dhuratë për Krishtlindje, sepse në njërën anë, gjëja më e lirë është në njërën anë dhe nga ana tjetër ne mund ta porosisim atë për Krishtlindje. Pra vishni pantallona, ​​përgatitni purses nëse e keni humbur atë për një vit ju mund të prisni përsëri!

Në GearBear, përgatitjet për 11 janë tashmë të hënën, pra në të pestën. Duke klikuar në lidhjen në fund të artikullit, do të gjeni gjithçka, në një kuptim, ku Vjen së shpejti është nëntitulli, promovimi nuk ka filluar akoma. Le të shqyrtojmë atë që mund të presim nga nëntori 5. dhe 10. gjatë periudhës!

 • 1,000,000,000 Coupon Rain - Është një kupon i vërtetë, mund të marrim kuponat çdo ditë në 9, 13, 17 dhe 23 në një datë të mëvonshme, e cila mund të blihet më vonë në blerjet tona.
  (Këshillë: Merrni të gjitha kuponat që njihni vetëm sepse është deri në fund të kuponit, nuk do të dini ose nuk do të keni nevojë për ndonjë nga shokët tuaj!)
 • Paguaj $ 1.11 për produkte me vlerë $ 111.11? Ajo exixst - zbritje të dollarit 111 kur bleni 11,11 dollarë, zbritje 100 nëse blini mbi $ 199 dhe merrni zbritje $ 50 nëse blini mbi $ 99!
 • Para-rendit rritje masive - Paguajnë depozitë dhe blej lirë! Ju duhet të paguani 5-10 një shumë parapagese për produktin që dëshironi të blini më vonë dhe do të merrni një zbritje në këmbim të paradhënies. Zbritja më e madhe e dollarit 10 do të jetë dollarë 992!
 • Vlerësimi i ditëve të arritjes së 5 - Blej dhe 5 do të jetë produkti juaj gjatë ditës së punës! Blerja nga magazinat franceze, spanjolle, polake dhe çeke për 88 është zbritje $ 10, dhe së shpejti do ta bëni atë!
 • Gjuetia e Top-shitësit - Gjuani produktet e prodhuesve të mirënjohur! Çmimet më të mira të vitit për gjërat më të mira, por të jenë të kujdesshëm, sfera e produkteve do të jetë shumë e kufizuar!
 • $ 9.99 Çdo Artikuj 3 - Për disa prej produkteve zbritje, nëse zgjidhni 3, nuk keni nevojë të shpenzoni më shumë se $ 9,99, dhe për një grup tjetër, produkti 3 i zgjedhur lirisht nuk mund të jetë më shumë se $ 49!
 • Çanta të mrekullueshme fatlume - Këtu janë çantat e mrekullueshme! Nga $ 1,99 në $ 49,99, ju mund të zgjidhni një paketë që ju e dini për gamën e produktit në të cilën jeni, por saktësisht se çfarë do të zbulohet vetëm kur bëhet fjalë për postimet. Produktet në thes qese arrijnë shumë më lirë se mallrat e rregullta!
 • Marka më e mirë e marrëveshjeve - Dyqanet më të mira për produktet TOP!
 • 50% OFF Add-on - $ 30 blen për blerjen e $ 3 $ 60 kovë $ 9 $ shtesë për artikull pranë produktit të porositur.
 • Blej 1 1 merrni falas - Ju paguani një, ju merrni dy! Nëse blini diçka nga këtu, ju mund të zgjidhni një dhuratë për veten tuaj.

Ja një përshkrim të veprimeve: GearBest 11.11 përshkrim

Këtu janë veprimet që janë aktualisht në funksion: GearBest 11.11 veprimet ... dhe kush e di, mund të jesh akoma në gjendje të bashkohem me mua në GearBest! ;)

Hozzászólások

s3nki
Cituar - Joke21:
Kam provuar rrezet kupon, por a keni nevojë të klikoni / pengoheni në streakin drejt ose si funksionon ai? Unë u përpoqa, por nuk kam marrë ndonjë kupon.

Hi edhe këtu! Më vjen keq, por thjesht nuk kam pasur kohë për të parë se për çfarë ka të bëjë kjo. Unë kam një përshkrim për të në bazë të të cilit kam shkruar këtë lajm, por duke provuar se si të fitoni një kupon dështoi.
Joke21
Kam provuar rrezet kupon, por a keni nevojë të klikoni / pengoheni në streakin drejt ose si funksionon ai? Unë u përpoqa, por nuk kam marrë ndonjë kupon.