4 + 1 mund të përdoret për telefonin 20 nën $ 1,000

Lexuesit Rishikimi: 0 / 5

Yll nuk është aktivYll nuk është aktivYll nuk është aktivYll nuk është aktivYll nuk është aktiv

Ju gjithashtu mund të merrni një telefon normal që thjesht e bën këtë!

oukitel_c5_pro_1.jpg

Tregu u përmbyt me telefona të lirë. Sigurisht që do të ketë disa lexues të cilët do të njoftojnë se nuk duhet të blejnë një telefon nën 150, por ne po diskutojmë me ta pak. Përdorshmëria për ne është relativisht modeste për një telefon, por ka një nivel nën të cilin nuk e konsiderojmë të vlefshme për të hyrë. Në ditët e sotme, procesori quad-core, memoria 2 GB, 8-16 storage GB në masë dhe lidhja LTE do të thotë. Natyrisht, vetëm ata që janë në mjedisin e brendshëm mund t'i trajtojnë ato, domethënë ata mund të përdorin brezin B20 800 MHz. Titulli i artikullit u bë 4 + 1 sepse pajisja e fundit shkon pak më shumë se 20 mijë forintë, prandaj shpresoj që ti të na falësh.

OVERHEAT C5 Pro

oukitel_c5_pro.jpg

Pajisja e parë erdhi nga punëtoria e OUKITEL-it. Shtëpia klasike ka një njësi qendrore quad-core 1,3 GHz MediaTek MTK6737 dhe 2 GB RAM dhe 16 GB ROM. Ka dy kamera në telefon, 2 e përparme dhe megapixelët e pasmë 5. Rezolucioni i ekranit 5 colos është 1280 x 720 pixel.

Ky telefon nuk ka rëndësi muskulore, por do të ishte e mjaftueshme që të ktheheshim në vitet e kaluara 2-3 dhe mund ta quanim atë mesatar. Hardware në të ka fuqi të mjaftueshme për të drejtuar Android 6 deri më tani, por ju nuk do të dëshironi të përdorni 5-10 në të njëjtën kohë.

Çmimi i telefonit është në proporcion të drejtpërdrejtë me njohuritë tuaja dhe kërkohet 18 200 forints. Mësoni më shumë për këtë: OVERHEAT C5 Pro

ALLCALL Rio S

allcall-rio-s-5_1.jpg

Njësia qendrore e AllCall Rio S është një produkt XTUMX GHz MediaTek kuadratësh, së bashku me një procesor dhe një përshpejtues grafik Mali-T1,3. Memoria është 720 GB dhe kapaciteti i ruajtjes është 2 GB. Hardware është një colos 16, prandaj është një ekran relativisht i madh HD. Ka tre kamera në telefon. Një front 5,5 megapixel dhe një çift kamera 2 + 8 megapikselë në pjesën e prapme. Kapaciteti i baterisë është pak më i lartë se mesatarja, me kapacitet 2 mAh. Sigurisht që ka të gjitha llojet e radios dhe sensorëve, ndoshta lexuesi i gjurmëve të gishtave është i vetmi që mund të humbasim. Sidoqoftë, është një kënaqësi e madhe që telefoni është në të vërtetë shumë i ulët në mbështetjen e LTE-së, dhe përkrahja B3200 20 MHz në Hungari gjithashtu mungon!

Ky telefon do të kushtojë vetëm $ 31 në veprimin e tij hyrës deri në tetor 70, kështu që ne duhet të paguajmë 18 200. Për ta bërë këtë, nuk keni nevojë për një kod kupon ose një magji tjetër, thjesht kliko këtu: AllCall Rio S

Oukitel K7000

oukitel_k7000.jpg

Produkti ynë i dytë OUCITEL është në thelb i njëjtë si artikulli më i lirë që kemi filluar këtë artikull. Njësia qendrore, kujtesa dhe ruajtja në masë, por edhe kamerat janë të ngjashme. Cila është e ndryshme, p.sh. bateria dhe strehimi. E para është për fat të keq me një kapacitet më të vogël sesa vëllai, vetëm 2000 mAh, por me sa duket më shumë kohë është shpenzuar për hartimin e kësaj të fundit. Korniza e telefonit është bërë prej alumini dhe qelqi mbi pjesën e prapme dhe ekrani është i rrumbullakosur në mënyrë që telefoni të jep një përshtypje të dukshme të lartë.

Për këtë pajisje, bateria e integruar është e mjaftueshme, kështu që nëse vendosni dizajnin e jashtëm në kurriz të kohës së punës, ky telefon do të jetë zgjedhja juaj. Këtu do të gjeni: Oukitel K7000

Blackview A7 Pro

blackview_a7_pro.jpg

Telefoni juaj Blackview gjithashtu kopjon pajisjet e mëparshme. Proci gjithashtu jeton në njësinë MediaTek MTK6737, e cila është një telefon quad-core 1,3 GHz. Memoria 2 GB dhe ruajtja në masë janë përsëri 16 GB. Ekziston një lexues i gjurmëve të gishtave në pjesën e pasme të ekranit, dhe një aparat kopjimi është shtuar në secilën prej këtyre pajisjeve. Vërtetë, kjo nuk është shumë e kombinuar, sepse kamera 8 megapixel vjen me një kamerë 0,3 megapixel ndihmëse. Telefoni ka qenë mjaft mbresëlënës në fotografitë. Nuk ka frills, këtu është klasik line-up. Siç është rasti, ky telefon është i aftë të përdorë brezin broadband LTE të B20 800 MHz.

Nëse ju pëlqen, këtu mund të gjeni më shumë informacion: Blackview A7 Pro

DOOGEE X5

doogee_x5_max_pro.jpg

Siç e përmenda në hyrje, ky telefon rrëshqiti pak nga brezi 20 mijë forintësh. Kjo sigurisht që nuk është arsyeja për proci sepse është e njëjtë me procesorët e tjerë në listë. Arsyeja për kujtesën dhe sfondin nuk mund të jetë sepse është edhe 2 ose 16 GB, ashtu si të tjerët. Por as nuk mund të shfaqet, sepse është gjithashtu një panel 5 colos HD, 1280 x 720 pixel. Pse është më e shtrenjtë? Sepse ky telefon ka një kapacitet të madh baterie në krahasim me kategorinë e tij. ky numër do të thotë 4000 mAh. Pra, ky telefon ka një shtesë të vogël. Përveç kësaj, ne nuk mund të ankohen për jashtë, ajo ka një shtëpi shumë të mirë, por kjo është gjithashtu e dukshme nga fotografitë.

Këtu do të gjeni më shumë foto dhe informata: DOOGEE X5

Nëse dëshironi të blini një telefon, kërkoni EU Express si një mjet dërgimi, i cili, sipas premtimit të tregtarit, lejon dërgesat doganore dhe pa TVSH.