Ky 5 + 1 është më i popullarizuari fshesë me korrent robot nga Kina

Lexuesit Rishikimi: 5 / 5

Yll është aktiveYll është aktiveYll është aktiveYll është aktiveYll është aktive
Ky 5 + 1 është më i popullarizuari fshesë me korrent robot nga Kina - 5.0 nga 5 në bazë të 10 vota

E premtja e zezë e Kinës mund të ketë një fshesë me korrent në ditët e ardhshme me çmime të papara.

mbulesë roborock


hyrës

Pastruesit robotikë janë gjithnjë e më të popullarizuar, kështu që ata janë shumë të mirë në Krishtlindje dhe në pranverë. Popullariteti para Krishtlindjeve është e kuptueshme, pasi fshesë me korrent robot nuk është i lirë, copa të fillojnë të përdorin 40 mijë forinta, kështu që lidh shumë nga dhuratë dhënien në kohë donte për blerjen e një fshesë me korrent. I vini re edhe bëni mirë, si në këtë periudhë janë më të mëdha SHITJE, dhe që prej më shumë se një muaj deri në ditën e Krishtlindjeve, është robot ideérhet edhe Kina. Sigurisht, në qoftë se ju nuk i besoni kjo është një tjetër opsion, pasi ajo mund të caktojë pak Evropian depo më të shtrenjta, por 2-5 punojnë me kohë të ditë e dorëzimit. Pas përshkrimit të makinave, do ta jap këtë mundësi, duke treguar, sigurisht, çmimin aktual të blerjes kineze dhe evropiane.

Në këtë artikull, unë të paraqesë më të njohura, ose më shpesh blerë nga konsumatorët hungareze 5 (6) lloji, dhe ju do të merrni një makinë shtesë, e cila nuk është një robot, por kjo nuk është tradicionale. Më shumë për këtë artikull në fund të artikullit, le të fillojmë me robotët tani!


1. iLife V5S Pro fshesë me korrent robotik

ilife v5s pro

Pastruesit e lagështisë ILife janë shumë të popullarizuara në vendin tonë dhe kjo listë është dëshmia më e mirë. Nga gjashtë makinat e listuara, tre prej tyre erdhën nga ky prodhues, tre të tjerë ishin nga Xiaomit, kështu që mund të themi se të dy prodhuesit po e mbjellin tregun këtu.

ILife V5S Pro është një nga modelet më të zakonshme të blera dhe jo vetëm për shkak të çmimit, edhe pse është më e lirë në këtë listë. Pra, çmimi i mirë nuk është mjaft i mirë për simpati, aftësitë tërheqëse janë të nevojshme, dhe V5S ka shumë ekstra.

Makina është gjithashtu e mirë për aftësitë tradicionale. Ne kemi një tank 0,3 litër, një tank 0,3 litër ujë - këtu ne do të shkojmë -. 2500 mAh kapacitet bateri, që është rasti më i keq, ne mund të ngarkoni qindra të zero minuta 350 120-150 dhe ne mund të shpëtojë minuta në një akuzë të vetme. Ky kapacitet është i mjaftueshëm për një shtëpi apo apartament metër katror 150-180 mesatare, por do të thoja pak, veçanërisht nëse apartamenti është i ndarë. Sigurisht, është në rregull nëse bateria shkon poshtë, sepse është kthyer në bankën e të akuzuarve. Duke folur e të dhënave teknike, ajo gjithashtu duhet të përmendet këtu se shasi vakum pastër mund të kapërcejë 15 qind pjerrësi, lartësi depërtueshëm pragu 10-12 milimetra. Makina është e ulët në ndërtim, kështu që mobilja më e madhe pastrohet pa probleme.

Fuqia thithëse e V5S Pro është 850 Pa, e cila është e mirë në këtë kategori. Pastrimi ndihmohet nga fakti se prodhuesi ka montuar dy brusha të dyfishta në fund të makinës, kështu që nuk ka problem me kthimin në qoshe. Siç mund ta lexoni, në makinë ka një rezervuar uji dhe rrjedh direkt nga funksioni MOP.

Cila është funksioni MOP? Shumë njerëz thonë se është krejtësisht e panevojshme, sepse një robot pastruese portativ nuk mund të prishet vetëm i smudged. Ndoshta habitëse, por këta njerëz kanë të drejtë, pastruesit e vakumeve robot nuk mund të injorojnë me të vërtetë në kuptimin e fërkimit të dyshemesë me një pastrues. Pikat e thata të mjedrës nuk do të zhduken. Funksioni MOP është mjaft i ndryshëm. Nëse pastrohemi me vakum, le të jetë makina jonë e fortë në fund të punës, mund të shohim se dyshemeja ende është e matte. Kjo është për shkak se një shtresë e hollë e pluhurit do të mbetet gjithmonë pas pluhurave. MOP denoncon këtë. Kjo është, makina felsöpörnek furçë të rrumbullakët, fshij mbeturinat nën makinë, furçë rul kate shumë i rafinuar, një rast i mirë largon papastërtitë mbërthyer, leckë do të kanë përfunduar pastrimin, eliminon shtresën e mbetur e hollë e pluhurit në dysheme dhe të bëjë atë të shkëlqejë.

Çfarë tjetër duhet të dini rreth iLife V5s Pro portable vacuum cleaner? Ka edhe disa gjëra interesante, të tilla si kontrolli i largët. Kjo makinë ende nuk ka marrë një aplikim dial-up, por ekziston një telekomandë që mund të kontrollojë makinën në një distancë prej përafërsisht katër metra.

V5S Pro mund të pastrojë në katër mënyra. Pastrimi Automatik është e qartë, ne e fillojmë atë dhe përdorim senzorët e saj për të pastruar çdo cep të banesës. Pastrimi i Edge mure dhe mobilje rreth apartamentit, domethënë është shumë mirë të hiqni karrocat e pluhurit në qoshe dhe mure. Pastrimi i Spotit në një pikë të caktuar në apartament, kjo mund të përdoret në pjesët më të kontaminuara, dhe ky funksion më shërbeu mirë kur theva një gotë. Kam marr pjesët më të mëdha, por siluetat e vogla që nuk mund ta shihja, mund të shkaktojnë që vakuumi të jetë i fryrë në skenën e aksidentit. Herën e fundit Orari Pastrimi, e cila mbulon një pastrim në kohë. Ju mund të vendosni fillon fshesë me korrent në atë kohë të biznesit tuaj, të tilla si pastrimi mund të jetë në kohën e duhur në një periudhë kur ne jemi duke punuar, fëmijët janë në shkollë dhe makinë mund të bëjë punën e saj pa probleme.

Siç mund ta shihni, iLife V5S Pro është një strukturë vërtet e mirë. Ai njeh shumë për çmimin e tij dhe nëse nuk ndiejmë nevojën për lidhje dial-up dhe lidhje Wi-Fi, është me të vërtetë një zgjedhje e mirë.

ILife V5S Pro robot fshesë me korrent ne mund të llogarisim çmimin tani 11.11 40 Forintë, për shpenzimet e transportit detar HUF 500 790 si pjesë e aksionit duke zgjedhur krye të detyrës dhe të TVSH-free prioritet anijeve.

ILife V5S Pro është në magazinë mund të porositet në Evropë (Fast dhe Fast-29-36) më shpejt se 49 mijë, ky i fundit mund të raportohet çmimi i HUF 51500, por avioni arrin mbi 5-7 ditë pune!

Ju mund ta bleni këtë fshesë me korrent: iLife V5S Pro fshesë me korrent robotik


2. iLife A4S fshesë me korrent robot

iLife A4S

Në radhë, që është, një makinë e dytë erdhi nga iLife. Kjo makinë është pak më e ngadalshme se e mëparshmja, por është më mirë në disa aftësi. Unë do të përpiqem të përqëndrohem në dallimin mes iLife V5S Pro dhe makinës tjetër!

Pra, iLife A4S rekomandohet për përdoruesit të cilët nuk i qëndrojnë funksionit të MOP-it, por jetojnë në një apartament apo shtëpi më të madhe. Këtu vlen të përmendet, të cilën e kam shkruar vetëm në makinën e mëparshme, e cila thotë:

Kapaciteti i sheshit të metër i dhënë nga prodhuesi mund të ndryshojë shumë në varësi të ndarjes së banesës. Më kot, bateria e madhe, jeta e gjatë e shërbimit, kur dhomat janë të mbushura me karrige të palosura, dhomat janë të vogla dhe shumë prej tyre. Ata të gjithë zgjasin kohën e pastrimit, prandaj është e rëndësishme të përshkruani atë si një ide e mirë për të vendosur një porosi të vogël përpara se të pastroheni. Makina mund të punojë më shpejt dhe më shumë saktësi!

ILife A4S marrë 50 për qind më shumë tas pluhur se V5S Pro. Kjo është e justifikuar për shkak makinë ka një fuqi të lartë thithje, ajo është numerikisht në vend të Pascal 85 100, kështu që më mirë të përdorni lokalet pista. Kapaciteti i baterisë është i pandryshuar, por prodhuesi dha zonën ideal aplikimit apartament 180 200-metra katrore për shkak të efikasitetit më të lartë të pastrimit. Forca më e lartë e thithjes e bën makinën më të fortë, por ende jo shqetësuese, me vetëm 65 decibel prodhimin maksimal të zhurmës.

Pjesa më e madhe e ekstrave të përmendura në makinën e mëparshme mund të gjenden këtu. Ka një telekomandë dhe furçë të dyfishtë rrumbullakët, makinë vetëm cm lartësi 7,6, dmth të ulët-rritje të jetë në gjendje për të pastruar nën mobilje. Makinë, natyrisht, njeh katër metodat e pastrimit të listuara në versionin e mëparshëm, dhe mori një të pestë, funksion Mini-Room Pastrimi, e cila e bën të dyshoj për mjediset më të vogla në emër të pastrimit më efikase.

Pra, pastruesi i iLife A4S është i rekomanduar për familjet që jetojnë në shtëpitë më të mëdha dhe / ose më të lëvizshme, nuk i përmbahet funksionit të MOP.

Siç mund ta shihni, iLife A4S është një makinë më e fortë, pa u pastruar, dhe në këmbim për më shumë pushtet, ne duhet të paguajmë pak më shumë.

Çmimi iLife A4S për veprimin e caktuar tani është zbritur rëndë 11.11, 46 300 aksioneve kineze forints duhet të paguajnë për të, koston e transportit detar, doganave dhe të TVSH-free prioritet anijeve linjë është falas!

Kjo makinë mund të blihet edhe nga një magazinë evropiane (Fast-23), dhe është vështirë se më e shtrenjtë se në lindjen e largët. BE-ja ka caktuar depo e vetëm 48 mijë forinta duhet të paguajnë për të, të cilat ne mund të mbështeteni në edhe Forintë kostot e transportit 1400, mund dorën tënde nën vakum deri në 3-5 ditë pune!

Pastruesi i fshesës është këtu: iLife A4S fshesë me korrent robot


3. iLife V7S Plus fshesë me korrent robotik

iLife V7S Plus

Unë nuk do të shkruaj shumë për këtë makinë, pasi është pasardhësi i anëtarit të parë të listës. Përveç kësaj për të qenë plotësisht i saktë, pasardhësi i iLife V7S Pro ishte pasuesi i Plus a Pro. Dallimet e çmendura të mëdha këtu janë të ndryshme nga versionet e mëparshme. Më pak, në vend të roverit, ekziston vetëm një furçë e rrumbullakët, por softueri është disi më i avancuar, gjë që ka të ngjarë ta bëjë këtë mangësi pa u vënë re. Ekziston edhe një funksion MOP, i cili është i mirëpritur. Një ndryshim i rëndësishëm është se rezervuari i ujit dhe ena e pluhurit janë të integruar, dhe përveç kësaj, si rezervuari i ujit ka rritur kapacitetin e tij nga decimalet 3 tek decibels 4,5. Fuqia më e madhe e thithjes, këtu është 1000 pa, e cila parashikon që prodhuesi rekomandon apartamente më të mëdha pavarësisht kapacitetit të baterisë që është i pandryshuar.

Sigurisht ka një telekomandë këtu, dhe ka katër metoda të pastrimit, kështu që ne nuk do të heqim dorë nga asgjë.

ILife V7S Plus është versioni V5S Pro i zhvilluar për një çmim pak më të lartë. Aktualisht, në veprimin 11.11, ne duhet të paguajmë për 46 300 për makinën dhe dërgimin nëse zgjedhim detyrën dhe mënyrën e linjës së përparësisë pa TVSH për 1250 forints.

Për fat të keq, nuk ka alternativë në këtë depo evropiane për këtë fshesë me korrent.

Pastruesi i fshesës është këtu: iLife V7S Plus fshesë me korrent robotik


4. Ekstraktues i pluhurit robot Xiaomi Mi

Ekstraktues i pluhurit robot Xiaomi Mi

Xiaomi e prezantoi këtë makinë në tregun e nxjerrjes së pluhurit të robotëve, dhe ndoshta mund të thuhet se ishte një kampion i çmimeve në kategorinë e tij. Kjo kategori ishte në mënyrë të qartë kulmin, meqë kjo pastruese e zvarrit dhomën rreth dhomës me një sensor jo infra të kuqe, jo me një kamerë, por me një sensor lazer. Kjo është me rëndësi të madhe sepse më në fund mund të kemi harruar vakum të rastit, i cili po lëviz rastësisht. Makina Xiaomi bën zvarritje të dhomës në kohë reale dhe planifikon rrugën më optimale. Për shkak të optimizimit, është pothuajse e pamundur të kalojmë një rrugë të gjatë në një zonë nëse nuk duam, prandaj funksionon më shpejt dhe më saktë.

Ndjenja e lartë në fund është konfirmuar nga fakti se asnjë 850 ose fuqia e thithjes pascal nuk është marrë këtu, por 1800 pascal, që është një dallim i rëndësishëm. Vërtetë, kjo gjithashtu do të thotë se makina është më e lartë në maksimum, por mund të jetë e kuptueshme, futja e ajrit të ajrit të tepërt është planifikuar më kot, optimizuar për pafundësi, ajri do të tingëllojë për shkak të marrjes dhe shkarkimit.

Ne mund të shohim në bateri si një shtesë, e cila është e aftë për kapacitet të dyfishtë, të saktë 5200 mAh për makinat e paraqitura deri më tani. Kjo nuk është vetëm e mirë sepse do të vazhdojë të punojë me një pagesë por gjithashtu sepse kapaciteti i baterisë do të ulet me kalimin e kohës, por mAh 5200 do të duhet të zvogëlohet. Kur e dini se vetëm gjysma e vlerës së fabrikës do të vazhdojë të jetë po aq sa në një epokë të re të një pastruesi më të lirë.

Pra, kjo fshesë me korrent mund të përdoret për të pastruar apartamente të mëdha, nuk do të dalë jashtë votimit. Për këtë kapacitet më të madh, rezervuari i kolektorëve të pluhurit ishte me madhësi, që nuk është 3 por 4,2 decis.

Pra, kjo fshesë me korrent ka një harduer të fortë dhe tani unë nuk marr vetëm fuqinë e thithjes, por edhe hardwarein që ne po konsiderojmë për shkak të kapacitetit numerik. Ka tre procesorë në makinë me një sasi sensesh, kështu që nuk ka vetëm kurs në kohë reale, por edhe karakteristika të tjera interesante këtu!

Ndjenja në fund të lartë është përforcuar nga menaxhimi i aplikacionit telefonik dhe se makina mund të futet në ekosistemin e zgjuar të shtëpisë Xiaomi. Kjo do të thotë që pastruesi me vakuum lidhet me internetin përmes WiFi, kështu që ne mund të fillojmë edhe pastrimin përmes workstation tonë mobil, dhe madje edhe me një vonesë minimale, ne mund të shohim se ku është pastruesi i fshesës në banesë.

Pastruesi i robotit Xiaomi Mi është pra një produkt i lartë, prandaj çmimi i tij është më i lartë se sa pastruesit e vakuumeve të renditura deri më tani. Megjithatë, para se të shikoni çmimin një gjë që duhet të dini. Çmimi i pastruesve të robotit Xiaomi ka rënë me rreth një të tretën në muajin e kaluar dhe në veprimin aktual 11.11, vetëm duhet të paguajmë vetëm $ 78. Unë e di se 78 është një mijë forta jo një sasi e vogël e parave, por nëse shikojmë se cilat zgjidhje të ngjashme nga prodhuesit konkurrentë do të kushtojnë, atëherë do të shohim se pastruesi i robotit Xiaomi Mi është tani makina me vlerë më të mirë në botë! Nuk mund të jetë një arsye pse unë nuk do ta zgjedhja këtë nëse do të mund të merrja versionin e përmirësuar (që e bleva)

Pastruesi i robotit Xiaomi me këtë çmim të ulët mund të porositet vetëm nga Kina, por është një lajm i mirë se detyrimi dhe ofrimi i linjës së përparësisë së TVSH-së është i lirë, kështu që ne nuk duhet të paguajmë kosto shtesë!

Këtu ju gjeni fshesë me korrent: Ekstraktues i pluhurit robot Xiaomi Mi


5 + 1 / 2. Xiaomi Roborock S50 dhe S55 fshesë me korrent robotik

xiaomi roborock s50

Ne kemi ardhur në krye të fshesës me korrent për mua sot. Pastrimi më i mirë (por jo më i fundit) për Xiaomi është qartë një zhvillim i mëtejshëm i nxjerrës së pluhurit të robotit Xiaomi Mi. Gjëja më e rëndësishme është që kulla e rrezeve lazer në çati të mbahet, e cila mund të përcaktojë me saktësi dhomën, kompjuterin e ndërtuar, sepse këtu flasim për një kompjuter, mund të bëhet planifikimi në kohë reale dhe planifikimi i rrugëve. Ekziston një version Linux që ekzekutohet në makinë, i cili u lejon përdoruesve eksperimental të modifikojnë programin.

Me këtë makinë, ne shohim përmirësimin në një vend, i cili është pamja e funksionit MOP. Ky nuk ishte kështu, pasi ishte zgjidhur nga Xiaomin për të fshirë të gjithë banesën me vetëm decibels 1,4. Në materialin MOP përdoret një zgjidhje e natyrshme, e cila e bën pastruesin e fshesës të trajtojë ujin jashtëzakonisht të njëtrajtshëm, duke lejuar dyshemenë të jetë e barabartë dhe shumë e hollë, përveç kësaj, kur makina ndalet, uji nuk do të rrjedhë më tej.

Megjithatë, zhvillime të tjera kanë ndodhur gjithashtu me zhvillimin. Programe dhe sensorë kanë evoluar, dhe, më e rëndësishmja, fuqia thithëse e pakuptimtë është rritur më tej. 1800 pascal i një paraardhësi u pasua nga 2000 pascal, por pa zhurmë, megjithëse mund të ketë ulur madje, mund të jetë që vetëm lartësia e zërit të ndryshojë të jetë më pak distracting. Natyrisht kjo duhej të modifikohej nga ajri. Është e rëndësishme të shtoni se ky zhurmë relative mund të eliminohet duke ulur fuqinë e thithjes, sepse sigurisht që mund ta bëjmë këtë përmes aplikimit telefonik.

xiaomi roborock s55

Unë nuk do të shkoj përsëri në shfaqje, sepse ju mund të lexoni një test të detajuar në lidhje me këtë fshesë me korrent. Ju mund të lexoni për përvojat reale, sepse për disa muaj ne kemi shërbyer një Xiaomi Roborock S50! Deri në fund, ka aq shumë për të dini se nuk ka dallim midis S50 dhe S55 aktualisht në dispozicion. Nuk çmimeve shumë, kështu që nëse dikush gjen një pije freskuese zezë robotporszívót, për të në mënyrë të sigurtë të hequr S55 e pesë, kur një tjetër të bardhë si ajo ose ndoshta ndihet lëshuar për shkak të ngjyrës së zezë tepërta disa dollarë, për qetësi qëndrojnë në versionin më të lirë të bardhë !

Le të themi disa fjalë për çmimin. Çmimi Xiaomi Roborock S50 ishte pak më shumë se $ 500 kur u prezantua. Kjo nuk ndryshoi për një kohë të gjatë, atëherë ne patëm një çmim rreth $ 450 dhe pastaj iu afruam $ 400 një herë e përgjithmonë, me vetëm marrëveshje të veçanta kuponi. Por falë shitjeve në fund të vitit, S50 dhe S55 mund të blihen me çmime të papara. Çmimi i Xiaomi Roborock S50 në 11.11 është vetëm $ 370 dhe S55 $ 380. Është mirë të dihet se vetëm disa muaj më parë paraardhësi, është marrë për Xiaomi Ne robotporszívót ennyiért, kështu që nëse ju mendoni se ju doni të mirë, atëherë kjo është koha më e mirë shans për të investuar atë. Ndërsa shkruaj në makinën e mëparshme, 107 dhe 109 nuk janë shumë para për nxjerrjen e pluhurit robot. makinë e përdorur marrim këtë shumë në gjysmë, si dhe, por që dëshiron një klasë të lartë, më të mirë në paguajë atij kjo sasi, vetëm edhe për shkak se ajo është e vërtetë këtu, si në fshesë mëparshëm korrent ndaj konkurrentëve tuaj me aftësi të ngjashme pastruesit vakum robotik ju nuk do të me çmime të tilla të ulëta.

Pastruesi i bardhë është këtu: Xiaomi Roborock S50 fshesë me korrent robot

Dhe e zeza është këtu: Xiaomi Roborock S55 fshesë me korrent robot

Ju mund të lexoni artikullin tim për Xiaomi Roborock S50 këtu: Shpëlarje, vakum pastron dhe pluhurin e Xiaomi Roborock S50 fshesë me korrent robot


+ 1 Alfawise HC - 1D03 Pastrues me Bateria

Alfawise HC 1D03

Kam lënë një makinë tjetër në fund që ta gjej të vlefshëm për të përmendur kur është fjala për pastruesit vakum. Nuk është një robot, nuk ka asgjë të automatizuar, është një pastrues vakum plotësisht i zakonshëm me bateri. Në ditët e sotme, këto makina janë gjithnjë e më të popullarizuara, megjithëse nuk janë pastruesit kryesorë të vakuumit, por është paksa keq nëse keni nevojë papritur për një lloj të poshtër.

Këto makina janë të ngarkuar në një kaçavidë montuar në mur, me një minutë 25 mund të fshihen, por kjo nuk është pikë, sepse ne do të përdorim minutat 25 në mënyrën më të rrallë. Nuk është çështje e të qenit në gjendje të ngrejë një makinë të lehtë në një mënyrë të çastit, pa qenë në gjendje të prishë kordonin e rrymës dhe kordonin elektrik.

Ka katër gjëra që unë mund të shtoj në makinë. Së pari, është pa pluhur, sutika absorbuese mund të derdhet nga enë plastike. E dyta është se ajo mund të përdoret si një pompë parakolp me shtrydhje të shkurtër, sepse pesha e bën atë të përshtatshme, por fuqia e thithjes është shumë më e madhe se një pluhur piper tradicional. E treta është kreu me një furçë aktive, e cila është mundësuar nga një motor elektrik që shpie deri në papastërtinë kokëfortë nga dyshemeja gjatë pastrimit me vakum. E katërta është çmimi. Alfawise është emri i markës GearBest, dyqani nën emrin përpiqet të mbledhë produktet që kanë vlerën më të mirë për para. Nga përvoja ime personale, mund të them se shumica e kohës kanë sukses! HC Alfawise - Nëse shembull 1D03, ne e dimë se aftësia nuk mbetet prodhuesit e njohur kërkuar pothuajse produkte të njëjta shumë më lirë se, në mënyrë të veçantë të flasim për 20-25 dallimin në çmim për qind.

Pra, nëse ju ndjeheni sikur nuk keni nevojë për një fshesë me korrent robot, por keni nevojë për një makinë të shpejtë të dezinfektimit për kovën tuaj të madhe, atëherë unë e rekomandoj këtë!

Pastruesi i fshesës është këtu: Alfawise HC - 1D03 Pastrues me Bateria


Edhe pse pastruesit vakum të listuara aktualisht janë më të popullarizuara, ju nuk mund t'i pëlqeni. Për fat të mirë, ka shumë furnizime, duke klikuar në këtë link do të gjeni qindra robota: Robot Powder


Fjala mbyllëse - ose në qafën tonë 11.11, kineze e zezë e premte!

Edhe pse ky artikull ka të bëjë me pastruesin më të shitur robotik sot në botë, ka një temë tjetër që nuk duhet humbur, gjë që nuk është asgjë më shumë se një festë kineze në të Premten e Zezë. Kjo ditë është në nëntor çdo vit në nëntor 11, që është, 11. borë në 11, kështu që quhet 11.11, një ngjarje e njohur si dita e këndimit në Kinë.

11.11 gearbest

Ne të gjithë e dimë se dyqanet kineze janë të lira, kështu që ne i blejmë ato, por nëse nuk i keni përmbushur zbritjet e 11.11, atëherë nuk keni parë asgjë. Nëse jemi me fat ne mund të marrim telefona falas, por ka pak mundësi. Kemi shumë më tepër mundësi për të luajtur në marrëveshjet gjysmë të çmimeve, sepse edhe pse ka shumë pak rezerva promovuese, kjo nuk është një gjë e pashpresë. Nëntorin e kaluar, në 11, për shembull, arrita të blej një telefon Xiaomi me gjysmë çmimi.

Sot është nëntor 8. është një pjesë e ulje të hënën herët, i pesti pasi që është në dispozicion, por piknik vërtetë të dielën, duke filluar shtunën në mbrëmje ose më mirë, ata janë në China 6 orë më parë, që është, kur ato janë përdorur vetëm mesnatë në orën gjashtë pasdite.

Nëse dëshironi të blini një çmim të mirë atëherë shikoni faqen tonë të Facebook ku mund të publikojmë të gjitha promovimet në dispozicion gjatë gjithë ditës: Dyqani i Dyqanit në Facebook

Ose, klikoni këtu në faqen qendrore të promovimeve nga të cilat mund të merrni të gjitha zbritjet që po përdorni: Promovimet GearBest 11.11

Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me pastruesit me vakum ose veprimet e 11.11 në këtë artikull, mos hezitoni të postoni komente ose, nëse preferoni, na kontaktoni Në faqen tonë në Facebook. Ne do të jemi gati nga e shtuna pasdite për t'ju ndihmuar të blini çmimet më të mira!