Çfarë procesori keni?

TOBB
2011 Qershor. 30 10: 33 # 252 ai shkroi: H4cK3r
Re: Çfarë lloj procesori keni?


Divorci, me të vërtetë, doli nga thelbi. :D Kam harruar pak. :)

Por është interesante të shkoni e të shkoni dhe pastaj të mërziteni dhe të mos ikni. :)


gjëja më e çuditshme është se ajo është përmirësuar më pas :D :D rreth muajve 1-1.5 unë kam qenë i detyruar të përdor 3mag (kam provuar dhe kam bërë disa gabime) dhe pastaj shkoj :D (shkon me 3magni në proçesin 1.225on gjithashtu, për shkak të bërthamës së korruptuar merr të paktën 1.275V)


Këto janë gjëra që nuk e dimë se çfarë po shkaktojnë. :D

• Gigabyte MA785GT-UD3H Rev. 1.0 | AMD Athlon II X4 630 + Xigmatek Kuq Scorpion + Coolink SWiF2 120P | Kingston 2 * 2 GB DDR3 - 1333 MHz | ATI Radeon Gigabyte HD5750 OC - 1 GB GDDR5 | WD Green 500 GB | Samsung F1 1TB | Realtek ALC889A | Shefqet LCX-03B-B-AW-OP | Corsair VX550 | Acer X223W •

Ju lutemi të Bejelentkezés ose jeni Krijo llogaripër t'u bashkuar me bisedën!

TOBB
2011 Korrik. 01 10: 11 # 263 ai shkroi: oPalRx7
Re: Çfarë lloj procesori keni?

...
Këto janë gjëra që nuk e dimë se çfarë po shkaktojnë. :D


po, po :) tani pajtohem që unë kam një procc, ndoshta në qoftë se ata nuk do të kishte dhënë atë për x4, por x3 edhe më shumë pa probleme :)
Çfarëdo. kjo nuk shkakton një ndërprerje të madhe në kohë të paqëndrueshme :D

OMPC Ámítógép E3b meremetim - AMD B55 Phenom II + WaterCool Heatkiller Rev3 LC, Crossfire ATI 3870 gddr4 + EC FC3870, Gigabyte MA790X-UD4P, Crucial M4 64GB [M4-CT064M4SSD2] DP Caviar gjelbër 2 [WD20EARS] DP RE2 gjelbër energji 1 [WD1000FYPS] geil BlackDragon DDR2 800 4GB set (5-5-5-15) Zalman Reserator

Ju lutemi të Bejelentkezés ose jeni Krijo llogaripër t'u bashkuar me bisedën!

TOBB
Nëntor 2011 15 13: 23 # 639 ai shkroi: drow1972.hun
Re: Çfarë lloj procesori keni?
AMD Athlon II AM3 X2 250 (TDP: 45W)

Ju lutemi të Bejelentkezés ose jeni Krijo llogaripër t'u bashkuar me bisedën!

TOBB
2018 Korrik. 08 18: 36 # 20521 ai shkroi: fiket
Çfarë procesori keni?
Nuk mund të ketë një CPU të hapur që nuk ka K. pra e dërgon atë në sinjalin origjinal të orës.
Në vend të 38x në vend të 42x, maks
në motherboard.

Mirë e vjetër, por ende e re asrock z77 extreme3 1.6 bios

Gigabyte [GZ - X7]
Asrock Z77 Extreme3 / I5 Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga spyware. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë.
Cooler Master Hyper T4
Kingmax 2x4 GB DDR3 1600
Gigabajt GeForce GTX 1060 6GB - BenQ G2220HDA
Shefi i Shefit Smart Shembull 650W

Windows 10 Pro 64bit

Ju lutemi të Bejelentkezés ose jeni Krijo llogaripër t'u bashkuar me bisedën!