Lajmet e fundit

view_module Reorder

Promovimet për kuponat për supermarketet kineze - 2019 Maj 17.

Kuponat e preferuar të sotëm dhe kuponat pa kuponat tanë kanë ardhur! ...

access_time 2019 mëlçisë. 17 00: 57

OUKITEL K9 - ping pong apo telefon?

Gjithkush mund të vendosë se çfarë duan të përdorin, por askush nuk është kaq i lirë për të bërë një mashtrim të tillë ...

access_time 2019 mëlçisë. 15 16: 04

Kamera e re e rradhës e brendshme e Xiaomi (kupon) mezi është 9000 forints

Njohja bindëse, bindëse dhe çmim bindës. Po, dhe cilësia e Xiaomit! ...

access_time 2019 mëlçisë. 15 15: 35

Telefoni 3D i Elephone ka një çmim shumë të mirë

Këta njerëz nuk mund të ulen akoma në gomarin e tyre në Elephone! ...

access_time 2019 mëlçisë. 15 15: 19

CEO i Xiaomi India ka trolluar një numër të madh

Në të vërtetë, ai nuk bëri asgjë, por përgëzoi OnePlus 7, por siç bëri ai ...

access_time 2019 mëlçisë. 15 14: 59

AOC dhe Red Bull kanë nënshkruar një marrëveshje bashkëpunimi

Për një kohë të gjatë, Red Bull nuk ka të bëjë vetëm me mbështetjen e sporteve ekstreme. ...

access_time 2019 mëlçisë. 14 14: 30

Xiaomi VIOMI V2 Pastrues robotik - Kjo është mënyra se si një kompani e bën veten një konkurrent të ashpër

Çuditërisht, është e vërtetë se Xiaomi dëshiron të mposhtë Xiaomit, më konkretisht një nga markat e tjera. Mënyra e mirë ...

access_time 2019 mëlçisë. 14 11: 39

Një çift i gjërave të bukura në jetë, veprimi i telefonave të Cubot - zbritje për qind në 10 për gjithçka

Telefonë të besueshëm, me vlerë të madhe nga tradicionale deri te ajo e pathyeshme. ...

access_time 2019 mëlçisë. 14 11: 03

GearBest, Banggood, Codes Kupon Geekbuying 2019 Mund 13.

Kuponat e preferuar të sotëm dhe kuponat pa kuponat tanë kanë ardhur! ...

access_time 2019 mëlçisë. 13 18: 45

Marrëveshjet më të mira

Kamera e re e rradhës e brendshme e Xiaomi (kupon) mezi është 9000 forints

mezi Kamera e re e rradhës e brendshme e Xiaomi (kupon) kushton 9000

Lexo më shumë
Një çift i gjërave të bukura në jetë, veprimi i telefonave të Cubot - zbritje për qind në 10 për gjithçka

në çifte jeta e bukur, veprimi i telefonave të Cubot - zbritje për qind në 10 për gjithçka

Lexo më shumë
Mid-rang Smartphone - Kospet Hope lirë!

Mid-Gama telefon në telefon të zgjuar - Kospet Hope u bë më e lirë!

Lexo më shumë
Njerëzit e 7-it marrin falas, xhelatinë më të mirë të Xiaomit për të tjerët në FIMI dhe Banggood!

7 njerëzit të marrin falas, xhelatinë më të mirë të Xiaomit për të tjerët në FIMI dhe Banggood!

Lexo më shumë
DOOGEE N10 arrin - telefon tetë-core me tre kamera për mijëra 23!

arriti DOOGEE N10 - telefoni tetë-core me tre kamera për mijëra 23!

Lexo më shumë
Hubsan Zino H117S - Drone me çmim të volitshëm me kamera 4K dhe kupon

Hubsan Zino H117S - drone me çmim të volitshëm me kamera 4K dhe kupon

Lexo më shumë

Scooters Electric Best Scooters Nga Kina - Bëhuni një këmbësorë elektrike!

arrow_forward

Kospet Hope Test - Premium Clock, modaliteti kinez

arrow_forward

Këto skimmer janë veglat më të mira aktuale Xiaomi falas

arrow_forward

Alfawise WS-860 - Prova e dritares së rondele të dritares

arrow_forward

Këtu janë pajisjet më popullore kineze në pranverë

arrow_forward

Më shumë lajme

Thashethemet e telefonit të lartë të Xiaomi Redmisë

Ne nuk duhet të flejmë shumë derisa të hyjmë në të dhënat zyrtare, por ne do të vazhdojmë të shikojmë se çfarë mund të jemi pothuajse të sigurt.

Në Indi, ne mund të blej jo vetëm kafe, por edhe telefon Xiaomi

Filiali indian Xiaomi ka dalë me një model të habitshëm dhe të ri të shitjes.

Mid-rang Smartphone - Kospet Hope lirë!

Ora ime e preferuar ka rënë në çmim.

Është serioze tani, a është fëmija 4 vjeçar me Ferrarin?

Jini një stil për fëmijën tuaj ", tha babai i tij dhe bleu modelin e fundit për të.

UMIDIGI A5 arrin në fund të majit me tre kamera në anën e pasme

Çmimi ende nuk dihet, por duke e ditur se kompania nuk do ta lërë pagesën tonë mujore në arkë.

Njerëzit 7 marrin falas, xhiron e mirë e Xiaomit për të tjerët është F ...

Banggood na ka dëmtuar për çmime kohët e fundit, por veprimi i tyre me Fimti tani ka ulur edhe shumën!

DOOGEE N10 arrin me tetë kamera me tre kamera 23 mijë ...

Ne kemi shkruar për një muaj më parë, porosia paraprake mobile është tani në raftet e dyqaneve.

Projektori Excelvan HD nga magazina e BE-së nën dollarë 100!

Nëse dëshironi të blini një projektor, ne kemi një ofertë të mirë!

Një SSD i madh dhe një çmim i mirë për fletoren e re Xiaomi

Modeli i paraardhësit u prezantua vitin e kaluar, tani ka ardhur koha për rrudhosje.

GearBest, Banggood, Codes Kupon Geekbuying 2019 Mund 8.

Kuponi i preferuar i sotëm dhe promocionet pa kupon kanë ardhur!

Telefoni i parë në botë i pajisur me helio P70 ju prezanton në veprim ...

Ne morëm veprime të mahnitshme në armatimin e ri ULEFONE 6e!

Roboti i ri robotik i pastër, Robomock S6, tani është në dispozicion

Pas një kohe të gjatë, pasuesi i Roborock S50 mbërriti, por më në fund mund ta blejmë nëse duam!