Lojtarët mund të ëndërrojnë LG 27L850G

Lexuesit Rishikimi: 0 / 5

Yll nuk është aktivYll nuk është aktivYll nuk është aktivYll nuk është aktivYll nuk është aktiv

E fundit në serinë UltraGear është madhësia e ekranit 27 inç.

lg me ultratinguj

Rezolucioni i ekranit i pajisur me Nano IPS është piksele 2560 × 1440 (WQHD) me një ritëm të mahnitshëm të rifreskimit të imazhit 160 të hertzit (ky është një 144 Hz amtare mbingarkuar). Një tjetër veçori e rëndësishme është mbështetja NVIDIA G-SYNC, e cila redukton shtrembërimin e imazhit.

8WzNnbmVrfRCgMHA

Specifikimi zyrtar i referohet një raporti kontrasti për 1000: 1, i shoqëruar nga një kënd 178 / 178 shikimi në shkallë. Mbulimi i hapësirës së ngjyrave të 98% DCI-P3 të panelit të IPS Nano nuk është befasi pasi backlighting pa sfida nuk është më një risi. Monitoruesi me lartësi të rregullueshme, të rrotullueshme dhe të rregullueshme gjithashtu mund të montohet në një mbajtëse murature VESA dhe lidhësit përfshijnë një HDMI dhe DisplayPort dhe dy bazat USB 3.0 (një port në rrjedhën e sipërme dhe një mbushës të shpejtë) dhe milimetër 3,5. Jack nuk e humbi as.

Për më shumë detaje Katt Këtu!

Burimi: techpowerup.com