• foto
  • shkruar:
  • Lexo: 2870

Alfawise A8 - projektues android me një çmim të habitshëm të ulët

Lexuesit Rishikimi: 0 / 5

Yll nuk është aktivYll nuk është aktivYll nuk është aktivYll nuk është aktivYll nuk është aktiv

Nëse ju jeni ai që do të përdorë vetëm një projektor nganjëherë dhe nuk do të shpenzoni më shumë se një muaj, atëherë jeni në vendin e duhur!

Projektori Alfawise në shumë mënyra përfaqëson nivelin e hyrjes, por ka një aftësi shumë të rëndësishme që nxjerr në pah kategorinë më të lirë. Kjo nuk është gjë tjetër veçse një veçori e zgjuar, e cila në këtë rast do të thotë se projektori ka një sistem Android 6 dhe përmes kësaj mund të marrim shumë shërbime në internet për të mos thënë asgjë për përmbajtjen e Youtube-it. Sigurisht, shumë njerëz marrin faktin se nuk është shtuar një tjetër Android në projektor, por të shohim, ka shumë për të bërë.

Projekti Smart Alfawise A8 është i lëvizshëm me një madhësi 20,50 x 15,00 x 5,50 cm me peshë vetëm gram 950. Është gjithashtu e lehtë, e vogël, kështu që ju mund të shikoni miqtë tuaj, ju nuk do të shpërndaheni nga këpucët. A8 Smart Projector është një quad-core 1.5GHz Amlogic S905X është e pajisur me një procesor dhe përfshin një altoparlant të integruar që siguron një përvojë zanore stereo dhe gjithmonë jep një riprodhim të shkëlqyeshëm të zërit. Ky kombinim sigurisht do të ofrojë kënaqësi të pafundme në çdo kohë, në çdo kohë, por jeni të sigurtë se do të mbani mend sa keni blerë.

Ndriçimi i projektorit është 1800 lumens, i cili nuk mund të quhet çelik, por në shtëpi do të jetë mirë në mbrëmje nëse doni të lëvizni. Pajisja është e pajisur me dy kanale WiFi (2.4 + 5GHz 802.11a / b / g / n / ac), përfshin lidhjen Bluetooth, portën HMDI dhe RJ45 për mundësi të shumta lidhjesh. Ky projektor mund të funksionojë në mënyrë të përsosur dhe në disa sekonda, të sinkronizuara me imazhet nga telefoni ose kompjuteri pa përdorur ndonjë kabllo, gjë që e bën të lehtë për t'u përdorur. Të dhëna të tjera të rëndësishme është kjo Alfawise A8 Smart Projector ofron më shumë se 20000 orë argëtimi pa zëvendësuar llambën, kështu që nëse projektori përdoret për tetë orë në ditë, 10 nuk do të ketë problem me ndërrimin e llambës.

Alfawise A8 1800 Lumens 1080P Projektues i zgjuar BT4.0 Mbështetje HDMI 4K Video Plug EU për versionin Android

Së fundi, çmimi. Çmimi i Alfawise A8 Smart Projector tani është vetëm dollarë 89,99 në GearBest, dhe ne nuk duhet të paguajmë një peni për Linjën Prioritare pa TVSH dhe TVSH. Nëse vendosni që nuk keni nevojë për Android, ju mund të shtoni versionin "pa kuptim" për $ 69,99!

Këtu mund të gjeni projektorin: Alfawise A8 projektues i zgjuar