Ulefone Armor 6 në veprim me kupon me çmim super

Lexuesit Rishikimi: 5 / 5

Yll është aktiveYll është aktiveYll është aktiveYll është aktiveYll është aktive

Është një nga rastet e rralla kur kërkoj diçka më të lirë dhe më të lirë.

armor6

Disa ditë më parë kam shkruar një artikull në lidhje me serinë Ulefone Armor. Ishte tashmë e dukshme që Armor 6, pajisja aktuale e lartë, ishte shumë e shtrenjtë. Isha aq i egër që kam shkruar për këtë arsye GearBestnek, dhe tani mrekullisht erdhi përgjigja është.


E kam shkruar këtë në artikullin:

Ulefone Armor 6 4G Phablet 6.2 8.1 inç Android OS P60 Helio (MT6771) Octa-core 2.0GHz 6GB 128GB RAM ROM 8.0MP Front Camera Fingerprint Sensor Corning Gorilla Glass 5 5000mAh Built-in Black IP68- Bashkimin Evropian

Nëse ju nuk keni një shumë prej njëqind mijë çmimi për një telefon LAN, Armor 6 është shpikur për ju. Ky telefon ka gjithçka që mund të ndërtohet në të. Mbrojtja e tij është IP69K standarde, që do të thotë se i plotëson standardet ushtarake për rezistencën ndaj ndikimit, ujit dhe pluhurit. Megjithatë, duket e mrekullueshme! Ne nuk e marrim përbindëshin e vjetër të çalë për paratë tona, megjithëse është ende shumë më tepër se një telefon mesatar, Armor 6.

Ulefone Armor 6 4G Phablet 6.2 8.1 inç Android OS P60 Helio (MT6771) Octa-core 2.0GHz 6GB 128GB RAM ROM 8.0MP Front Camera Fingerprint Sensor Corning Gorilla Glass 5 5000mAh Built-in Black IP68- Bashkimin Evropian

Nuk do të ketë ankesa për hardware. Njësia e avancuar Helio P60, e cila përfshin një procesor të avancuar inteligjent, siguron performancë të mjaftueshme me orën tetë të saj bazë dhe 2 GHz. Ju nuk mund të ankoheni për kujtesën dhe magazinimin e integruar, pasi që i pari është 6-128 GB. Nga kutia, dalin 6,2 inç, 2246 x 1080 dhe tre kamera (16 + 8 MP, 8 MP) dhe kapacitetet kombinuese 5000 mAh. Ekziston edhe një NFC, një mori radio, e cila bën të mundur përdorimin e tokës në pothuajse çdo vend. Gjithashtu, mund të përdoren akuzat ekstreme të radios dhe testet UV, kështu që nëse dielli juaj nuk do të ketë, Ulefone Armor 6 me siguri do t'ju mbrojë nga djegiet nga dielli.

Ulefone Armor 6 4G Phablet 6.2 8.1 inç Android OS P60 Helio (MT6771) Octa-core 2.0GHz 6GB 128GB RAM ROM 8.0MP Front Camera Fingerprint Sensor Corning Gorilla Glass 5 5000mAh Built-in Black IP68- Bashkimin Evropian

Hardware që plotëson të gjitha kërkesat e sotme, një pasuri e aftësive, pajtueshmëri me standardin IP69K dhe e fundit por jo më pak, paratë e jashtme të bollshme, nuk është më pak. Për celularin, ne duhet të paguajmë 103 për mijëra dollarë, por nëse keni nevojë për një telefon të plotfuqishëm dhe një telefon të fortë, atëherë nuk do të duhet të humbasësh këto para.


E pra, pika e letrës sime si rezultat ulur çmimin e telefonit pa një kupon HUF 99 300, në fakt, për këtë ne gjithashtu kemi një kupon, të cilat mund të zvogëlojë çmimin për HUF 95 600. Pra, duket shumë më mirë tani.

Përdorni për të blerë telefonin tuaj GB $ UF6666 Kodi kupon këtu: Ulefone Armor 6