• Tabletë
  • shkruar:
  • Lexo: 3318

5 është një tabletë super me 11.11. nën veprimin!

Lexuesit Rishikimi: 0 / 5

Yll nuk është aktivYll nuk është aktivYll nuk është aktivYll nuk është aktivYll nuk është aktiv

Festivali i Ditës së Singingut kinez ka zbritje çuditërisht të mira, dhe kjo është ajo ku kemi parë tabletën.

11.11 gati

Dita e Singles fillimisht ishte një shpikje kineze, por sot është përhapur në gjithnjë e më shumë vende. Në këtë ditë, ne mund të mbështetemi në veprime të ngjashme me të Premten e Zezë, kështu që tashmë mund të fillojmë përgatitjet për festimet e fundvitit.

Një degë e Gadgets popullore elektronike paraqesin një tabletë, Gearbest lista më poshtë dhe paraqiti atë si marrëveshjet më të njohura dhe më të mira për këtë temë. Ata të ndaluar të tjera në shkollë dhe në vendin e punës, si në vendin e tyre, ata janë në gjendje për t'i shërbyer të gjitha nevojat argëtuese për shkak të performancës së tyre. Le të merrni në të, le të shohim se çfarë ofron 11.11 duhet të i kushtoj vëmendje të veprimit!

ne bie 4

1. Xiaomi MI Pad 4 - dollarë 209,99

Xiaomi me cilësi të lartë, por instalimet përballueshme elektronike kanë vjedhur tashmë zemrat e miliona në veten e tij. Stoli Ne 4 përfaqëson një tabletë të teknologjisë së lartë, e cila është e garantuar për të përballuar sfidat aktuale. Ekran Thirrja 8-inch me ngjyra të gjalla dhe mbresëlënëse detaje vëmendje në vetvete (themelore IPS Full rezolucion HD), kështu që është ideale për filma dhe entuziastë lojrave njësoj. Me një dizajn tepër të pakta dhe të lehta Ne nuk kemi ankesa në lidhje me transportueshmëri e 4 jastëk.

Nën ekran të madh, sistemi chip Qualcomm Snapdragon shërbejnë 660, 4,0 ndihmuar nga GB RAM. 9 me sistemin operativ MIUI, kjo paketë mund të trajtojë lojra e fundit pa problem, e 64 GB e magazinimit të brendshme dhe me siguri do të jenë të mjaftueshme për dosjet tuaja private. Kamera e pasme 13 MP është e mrekullueshme, dhe thuhet se është një e shtënë e mirë për të xhiruar. Nëse jeni duke kërkuar për një tabletë të vërtetë të fuqishme, Xiaomi MI Pad 4 është një zgjedhje ideale për ne!

Lajme të ngjashme: Ata nuk shpëtuan asgjë nga tableti i ri i Xiaomi, Mi Pad 4

huawei m5

2. HUAWEI MediaPad M5 - Dollarë 460,7

Kjo "gjë e vogël" mund të përdoret për punë dhe argëtim. Android Puna sistemit operativ dhe procesorë 8.0-core dhe tetë GB e 4,0 kujtesës, 32 GB e magazinimit të brendshme Expandable për fat të mirë - si dhe 256 GB SD card. 8,4 ekranit 2-inç dhe ka një rezolucion prej (panel IPS), në lidhje me cilësinë foto nuk do të kenë arsye për t'u ankuar në lidhje me këtu. M5 sigurisht jo një marrëveshje të lirë, kështu që të paktën të kemi një performancë rendszerchippet të vërtetë të shkëlqyera (HiSilicon Kirin 960 KOS) për të holla.

t20

3. Teclast T20 4G Phablet - Dollar 200,99

10,1 ekran me inç është padyshim një përvojë interesante për filmimin, ndoshta kjo mund të jetë forca e vërtetë e pajisjes. Të tízmagos T20 mundësuar nga një procesor, përkatësisht MediaTek Helio X27 përgjegjës 4,0 GB të memories së sistemit të vendosur pranë inxhinierë, kapaciteti ROM dhe felhizlalható 64 GB, por edhe një kartë SD 128 GB. Sistemi operativ mund të jetë më i ri, megjithatë, lëshimi i Android 7.0 nuk është i vjetëruar. Gjithashtu vlen të përmendet kamera 13 MP, Bluetooth 4.0 dhe WiFi me dy banda, dhe detaje të mëtejshme mund të lexoni në lidhjen më poshtë!

Lajme të ngjashme: Proces i pabesueshëm i jashtëm, dhjetë-core dhe ekran i madh, kjo tabletë Teclast T20

të gjitha x1

4. ALLDOCUBE X1 - 169,99 USD

Prodhuesi ndoshta këtu thuhej se më e madhe nuk është domosdoshmërisht më të mirë; Pajisja me shkëlqim dhe kompakt 8,4-inch ekran mund të jenë të gëzuar në lëvizje too! Rezoluta e ekranit 2 shkëlqen si edhe këtu, e cila padyshim tregon një pamje të mprehtë të kësaj madhësie. Përpunuesit e varfër do të thotë asgjë gjatë kursit, tani për fat të mirë ky nuk është rasti këtu, pasi procesor 10-core Helio X20 shquar përfaqësues i klasës së mesme. Madhësia e RAM dhe ROM standardit (4 / 64 GB), pavarësisht një çmim të arsyeshëm 13 megapixel kamera mund të përshtatet në buxhetet e, dhe ne nuk e kemi përmendur edhe mbështetjen Dual-SIM! Në fakt, nuk kanë të bëjnë me një prodhues i njohur krijuar një seri të, megjithatë, mund të jetë një zgjedhje e mirë ALLDOCUBE X1.

5. Chuwi HI10 AIR Tabletë Windows - $ 169,99

chuwi

E fundit por jo më pak e rëndësishme, rekomandohet një tabletë Windows i volitshëm. Sendi shkon në sistemin operativ Windows 10, i cili është i ngjeshur në ruajtjen e brendshme të 64 GB - deri në 128 GB. Duke shfaqur një ekran të madh 10,1 inç, këto materiale të Plota HD mund të shijohen në aktivitet të plotë. Procesori quad-core mbështetet nga kujtesa 4,0 GB, ndërsa pajisja vizuale është Intel 8. GPU gjeneruese. Ky tablet kosto-efektive sipas mendimit tonë, është zgjidhje e përkryer qoftë se dikush mendon se edhe seksionin e aftë për punë të një rekreacion mekanizuar (shfletim, lojra) dhe qëllime të biznesit (kopjimit, të dhënat postë etj).

të ndarë në këto pesë marrëveshje me dy grupe: Chuwi HI10 ajrit dhe ALLDOCUBE X1 phablet rritur kryesisht për të shërbyer nevojave themelore (lojra, filma), madje edhe të tjera tre oferta për të maksimizuar përvojën argëtuese mund të jetë objektiv, sepse këto tableta janë dukshëm hardware më të fuqishme , kështu që ata në thelb ndalen në rolin e tyre.

Hozzászólások

s3nki
Quote - Szabi + +:
Një e mirë, 12 13-inch 3: 4 shkallë ekran pro ipad tabletë, e cila revista optimal leximi (Readlyn) ekziston?
16: 9, zgjidhja e plotë HD është e pakët për këtë qëllim.

https://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_009100214389.html?wid=1433363&lkid=11418493

Chuwi Hi12 CWI520 Tablet PC

12-inch ekran, 4: raporti i pamjes 3 së, x rezolutën 2160 1440 së, Intel Atom CPU, RAM 4 64 GB GB ROM, Windows 10
Kuponi i dollarit 199 është i vlefshëm për dollarin 100, kështu që mund ta merrni për $ 190.
Szabi + +
Ide e Madhe, shikoni përpara për ju, ju falenderoj edhe më parë!
Med1on
+1
Quote - Szabi + +:
Një e mirë, 12 13-inch 3: 4 shkallë ekran pro ipad tabletë, e cila revista optimal leximi (Readlyn) ekziston?
16: 9, zgjidhja e plotë HD është e pakët për këtë qëllim.

Le të shohim atë gjë.
Szabi + +
Një e mirë, 12 13-inch 3: 4 shkallë ekran pro ipad tabletë, e cila revista optimal leximi (Readlyn) ekziston?
16: 9, zgjidhja e plotë HD është e pakët për këtë qëllim.