Kupon 22 nën një mijë për Xiaomi Redmi 5A telefon

Lexuesit Rishikimi: 5 / 5

Yll është aktiveYll është aktiveYll është aktiveYll është aktiveYll është aktive
Kupon 22 nën një mijë për Xiaomi Redmi 5A telefon - 5.0 nga 5 në bazë të 1 votim

Në mënyrë të lirë por ne nuk e kemi parë këtë telefon, por ju duhet të ngutemi, sepse ajo është e vogël kit promovuese!

Xiaomi Redmi 5A 1

Në 5 Redman Xiaomi telefonin hyrje të nivelit, e cila është treguar në mënyrë të qartë nga fakti se ka një sasi mjaft modeste e tag çmimeve. Së bashku me këtë telefon është një cilësi e vërtetë Xiaomi, kështu që në qoftë se ne duam një telefon të besueshëm, por të lirë, ju mund të dëshironi të marrin në konsideratë një blerje. Çmimi bazë është gjithashtu i lartë, fillimisht duke kërkuar $ 1,000 për 25, por tani mundemi GBphoneclear2 Kodi kupon!

Xiaomi Redmi 5A 2

Telefoni ka një procesor quad-core sipas kategorisë së tij, por jo më i dobët, por më i fortë. Qualcomm Snapdragon 425 siguron performancë të mjaftueshme për Netezza, lundruar ose të luajë në telefon, sigurisht, nuk është simulators csúcsgrafikájú, Candy Crush Saga, por lloji i thjeshtë i lojrave do të thotë lojë gjatë.

Xiaomi Redmi 5A 3

Në celular ka memorie 2 GB dhe ruajtje të integruar 16 GB. Shfaqja është kolona 5, domethënë, ato lehtë mund të përdoren nga njerëz që janë bekuar me pëllëmbë të vegjël. Rezolucioni i panelit është HD, pra 1280 x 720 pixels. Ne kemi marrë shumë lloje të sensorë, accelerometers, compasses, sensorë gravitetit dhe gyroscopes ndër të tjera. Dy kamera erdhën nga telefoni, 5 e përparme, megapixel 13 në anën e pasme.

Xiaomi Redmi 5A 4

Nga radio e tyre, edhe ajo ka gjithçka që ju nevojitet, të tilla si standarde n WiFi dhe Bluetooth-4.1, dhe mbështetje për GPS, GLONASS dhe navigacion satelitor Beidou. Lajm i mirë është se telefoni është në tanishme veprimin e brendshëm tamámogatja frekuencave B20 800 MHz LTE, të cilat mund të marrin parasysh neto për shtëpi të lëvizshme më të shpejtë si.

Siç mund ta lexoni, telefoni tani është në dispozicion me çmime shumë të ulëta, aq të lirë sa ne me të vërtetë shumë rrallë. Kur bleni, përdorni një GBphoneclear2 Kodi kupon këtu: Xiaomi Redmi 5A

Në mënyrën e dorëzimit, ju zgjidhni EU Express kështu që ju nuk duhet të paguani taksa shtesë dhe TVSH. Nëse nuk mund të përdorësh kodin kupon, mund të mbash diku në dyqan, të shkruash, të ndihmojmë.

Hozzászólások

s3nki
Cito - tedimacko:
:o
Për mua, kodi kupon kërceu çmimin në dollarë 117. Hello Hello

Diçka që keni messed up!

tedimacko
:o
Për mua, kodi kupon kërceu çmimin në dollarë 117. Hello Hello