Lajm i fundit i Xiaomi

view_module Reorder

Xiaomi Pocophone F1 FAQ

Disa kanë bërë pyetje dhe përgjigje në rastin e Pocophone F1.

access_time 2018 Dhjetor 06 18: 29

Xiaomi MiTU roller a fa alá?

3-6 éves gyerkőcöknek ideális ajándék lehet ez a roller – azt leszámítva, hogy egyelőre csak a szobában lehet vele száguldozni.

access_time 2018 Dhjetor 04 18: 15

Xiaomi youpin karóra – nem kell ezt túltolni!

Korántsem szükséges ám mindennek okosnak lennie! – vallja a Xiaomi, legalábbis ennél az óránál.

access_time 2018 Dhjetor 03 22: 49

Ngarkues i lirë makinash nga Xiaomie

Karakteristika e përgjithshme e telefonave të mençur është se ata gjithnjë mund të lodhen në momentet më të këqija. Një nga situatat më fatkeqe kur po udhëton.

access_time Nëntor 2018 30 18: 12

Érkezik a Xiaomi AirPods alternatívája

Az FCC (Federal Communications Commission) hivatalos felületén bukkant fel a MI True Wireless Earphones névre hallgató ketyere.

access_time Nëntor 2018 30 14: 01

Ööö, itt azért lefagytunk egy pillanatra…

Ízlelgessük egy kicsit a következő szavakat: Xiaomi Mijia intelligens fiókzár.

access_time Nëntor 2018 29 17: 32

5 është një altoparlant i madh Xiaomi

A po kërkoni një gjenerator tingull pa tela? Ju jeni në vendin e duhur, këtu janë disa zgjidhje interesante këtu!

access_time Nëntor 2018 26 14: 49

Në dorën time Xiaomi, unë jam nën Xiaomi

Po, Xiaomi LeFan Back është një masazh i mirë mbrapa.

access_time Nëntor 2018 21 15: 50

Xiaomi Mi A2 dhe Mi A2 Lite: Dallimet dhe ngjashmëritë, Ne ju ndihmojmë të zgjidhni

arrow_forward

Për meshkujt, dhurata më e mirë - ne testuam rroje rroje Xiaomi

arrow_forward

Magjia magjike në modalitetin Xiaomi - ky është Xiaomi AQara Magic Cube

arrow_forward

Xiaomi Redmi 5 test telefoni - ndryshimi i qëndrimit dhe formë të re në mes të klasës së mesme

arrow_forward

Xiaomi Wowstick 1F + provë kaçavidë me një sy profesional

arrow_forward

Më shumë lajme Xiaomi

Xiaomi ende më sillet!

Prodhuesi ynë i preferuar kinez këtë herë në ditën e këngës kineze (11.11.).

Xiaomi Ninebot Segway ES1 rul elektrik për një pjesë të çmimit të brendshëm

Për shkak të veprimeve të tilla ne si të blerë nga Kina!

Xiaomi Amazfit Stratos është një fitues i zgjuar në një depo evropiane

Çmimi u thyer më në fund nga kufiri i dollarit 150, natyrisht poshtë.

Sot, fletoret nga Xiaomi janë më të lira në ditën e këngës!

Familja Xiaomi notebook është zgjeruar ndjeshëm gjatë vitit të kaluar, ne kemi marrë një gamë të gjerë të katër varieteteve në një zbritje të rëndësishme.

Xiaomi Mi MIX 3 6 / 128 GB - edhe mund ta blesh!

Telefoni i ri është tashmë në raftet e dyqaneve kineze të dyqaneve, kështu që mund të themi një çmim.

Asgjë nuk shkon pa probleme me Xiaomi

Për shembull, ata mendojnë se ngarkuesi pa tel mund të jetë shumëfunksional.

30 është më i lirë se kubiku magjik i Xiaomi

Versioni me sensorë është një zhvillim i mëtejshëm i kubit të Rubik.

10 GB memorie gjithashtu do të jetë në dispozicion për Xiaomi Black Shark 2

Vetëm ditët e 15 do të kërkohet të presin që versione të vogla të dërgohen.

Xiaomi Mi MIX 3 thashetheme (përditësuar)

Shfaqja po afrohet, por pothuajse asnjë specifikë nga Xiaomie nuk është zbuluar akoma.

Hijack Çmimet Xiaomi - një veprim i papritur, do të bien në kafshët!

Veprim interesant u lançua në GearBest, ata mbajtën zbritje të çmimeve, por i zbuluam!

Xiaomi është në trurin tonë!

Qëllimi është fisnik, rezultati është i diskutueshëm për momentin, dhe pa dyshim do të ishte rasti.

Sot është dita kur blini rul Xiaomi ose biçikleta elektrike ...

Zbritje në fund të sezonit, kur planifikoni të blini biçikletë ose biçikletë, koha juaj ka ardhur.