Válassza az Oldal lehetőséget

ASUS alaplap GeForce 8300 IGP-vel

Kellemes alsókategóriás lap AMD processzorok alá.

Az M3N-H/HDMI alaplap Socket AM2/AM2+ foglalatába Phenom FX, Phenom, Athlon 64 X2, Athlon 64 FX, Athlon 64, Athlon és Sempron AMD processzorok, a “memóriaházba” pedig 1066, 800 vagy 667 MHz-es DDR2 modulok illeszthetők.

A DirectX 10-es, a hibrid SLI technológiát támogató, DVI/HDMI-kimenettel párosított GeForce 8300-as integrált grafikus processzor ugyan játékra csak korlátozottan alkalmas, de az egy darab PCI Express 2.0 x16 slotnak köszönhetően ez a probléma is hamar kiküszöbölhető.

Ezen felül említést érdemel a három darab PCI és a kettő PCIe x1 foglalat, a nyolccsatornás hangprocesszor, a gigabites hálózati vezérlő, a nagy vezetőképességű polimer kondenzátorok, a hátlapon található hat darab USB 2.0 és egy FireWire port, valamint a hat SATA és az egy IDE konnektor.

ASUS alaplap GeForce 8300 IGP-vel

Az ASUS Express Gate Lite segítségével a bootolástól számított öt másodpercen belül már az Internetet is elérhetjük, anélkül, hogy a Windows betöltésére kellene várni. Természetesen a gyorsaságért cserébe némileg korlátozott szolgáltatást kapunk, de a legáltalánosabb netezési tevékenységekről — Skype, csevegőprogramok, YouTube, e-mail és fájletöltés — így sem kell lemondanunk.

ASUS alaplap GeForce 8300 IGP-vel

A Q-Connector névre keresztelt apró kiegészítő sok bosszúságtól kíméli meg a felhasználót, hiszen leegyszerűsíti és felgyorsítja az olykor igen idegölő folyamatnak bizonyuló kábelrögzítést.

ASUS alaplap GeForce 8300 IGP-vel

A szerzőről